16 balandžio 2013

„Tele2“ – daugiausiai telefonų modelių siūlantis operatorius Lietuvoje

„Tele2” siūlo didžiausią mobiliojo ryšio telefonų pasirinkimą. Bendrovė savo interneto parduotuvėje www.tele2.lt šiuo metu siūlo beveik 100 skirtingų telefonų modelių – iki pusantro karto daugiau nei šiuo metu siūloma kitų mobiliojo ryšio operatorių svetainėse.
„Tele2“ – daugiausiai telefonų modelių siūlantis operatorius Lietuvoje


„Tokia pasiūla atitinka klientų poreikį – telefonų asortimentą formavome atsižvelgdami į tai, ką klientai perka. Pastebime, kad šiandien maždaug pusė pirkėjų renkasi išmaniuosius telefonus, tačiau vis dar nemaža ir daug pigesnių, visiems prieinamų išmaniųjų bei paprastų telefonų paklausa“, – sakė Jolita Grigaliūnienė, „Tele2” mėnesinių paslaugų pardavimo vadovė.
 
Šiuo metu bendrovė daugiausia siūlo „Samsung“ ir „Nokia“ telefonų. Taip pat parduodami „BlackBerry“, „LG“, „HTC“, „Motorola“, „Huawei“, „Sony“ ir „Sony Ericsson“ mobilieji telefonai.
 
„Tele2“ salonuose ir interneto parduotuvėje šią savaitę pradedamas pardavinėti ir ilgai lauktas „Google“ telefonas „Google Nexus 4“. Bendrovė jį siūlys už mažiausią kainą lyginant su kitais mobiliojo ryšio operatoriais.
 
Pasak J.Grigaliūnienės, dauguma klientų dabar renkasi terminuotas paslaugų sutartis ir kartu pasiima telefoną su nuolaida.
 
„Tele2“ klientai telefoną su nuolaida gali gauti sudarę 24 mėnesių ryšio paslaugų sutartis. Dalį telefonų, tarp jų ir išmaniųjų, galima iškart gauti už 1 litą.
 
Bendrovės „RAIT“ 2012 m. gruodžio mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. 50,7 proc. jos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.