3 birželio 2016

„Tele2“ – įmonių futbolo lygos čempionai

Surinkusi daugiausiai taškų turnyrinėje lentelėje, „Tele2“ komanda laimėjo Įmonių lygos A1 diviziono čempionatą.
Viso šiame aukščiausiame lygos divizione varžėsi 7 komandos: „OlyBet“, „Skuba“, „SEB“, „Swedbank“,  „IKEA“, “Danske Bank“ ir „Tele2“. Čempionato metu vyko atkakli komandų kova ir lygos nugalėtojas paaiškėjo tik sužaidus paskutines rato rungtynes.
 
„Mes daug dirbom: treniravomės, gludinom susižaidimą ir siekėm išnaudoti stipriąsias savo žaidėjų puses – visai kaip  versle. Turnyras nebuvo lengvas – buvo daug stiprių komandų, tačiau susitelkėm ir mūsų įdėtas darbas davė rezultatus“, – sako komandos treneris bei „Tele2“ strategijos ir plėtros direktorius Tadas Bukauskas.
 
Iki pat paskutinių varžybų į lygos nugalėtojų titulą pretendavo net 4 komandos. Iškovojusi 4 pergales, 1 rungtynes sužaidusi lygiosiomis ir 1 kartą pralaimėjusi, „Tele2“ iš viso surinko 13 taškų bei galutinai įsitvirtino pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje.
 
„Futbolas suartina komandą, sujungia žmones bendram tikslui. Nuostabu matyti bendrą skirtingų grandžių ir veiklos sričių mūsų darbuotojų darbą, jų susižaidimą bei pergales“, – sako 3 įvarčius turnyre pelnęs komandos puolėjas bei „Tele2“ vadovas Petras Masiulis.
 
Pergalingai baigusi turnyrą, komanda pretendavo ir į lygos taurę. Tačiau po įtemtos kovos ir lygiųjų taurės turnyro finale, teko mušti baudinių seriją – čia fortūna buvo palankesnė „IKEA“ komandai.
 
Įmonių lygoje „Tele2“ komanda žaidžia jau antrus metus, pernai sezoną baigė antra.
 
T. Bukausko teigimu, „Tele2“ turnyre dalyvaus ir kitąmet – treneris nori ne tik apginti lygos nugalėtojo titulą, bet ir iškovoti lygos taurę.
 
Įmonių lygos nugalėtojos „Tele2“ komandos sudėtis:
Žaidžiantis treneris, puolėjas Tadas Bukauskas, strategijos ir plėtros direktorius.
Komandos kapitonas, gynėjas Evaldas Viselga, telefonų priežiūros centro vadovas.
Vartininkai – pardavimų administratorius Egidijus Žagaras, ir Techninės apžiūros centro duomenų administratorius Augustinas Karvelis.
Puolėjai – generalinis direktorius Petras Masiulis, verslo vystymo koordinatorius Juozas Pankevičius.
Gynėjai – tinklo inžinierius Andrius Grinkevičius, IT specialistas Martynas Milinavičius, verslo sprendimų pardavimo projektų vadovas Andrius Ubartas, kredito ir rizikos kontrolės vadovas Linas Marcinkevičius, inžinierius-elektronikas Denis Ivanov.
Saugai – „Pildyk“ reklaminio serialo herojus Mindaugas „Ozis“ Ponomoriovas, komandos legionierius Raimondas Vilėniškis, duomenų modeliavimo specialistas Gvidas Navickas, vadybininkas Artūras Samusevas, inžinierius-elektronikas Aleksej Romanovskij.
Komandos filmavimo grupės vadovas – pagrindinio tinklo inžinierius Linas Liegus.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.