16 balandžio 2013

Sveika, Lietuva. „Spotify“ jau čia

Pasaulyje lyderiaujanti skaitmeninė muzikos paslauga „Spotify” pradėjo veikti ir Lietuvoje.
„Spotify” suteikia naujų galimybių klausytis mėgstamos muzikos neperkant ar neatsisiunčiant atskirų albumų. Naudodamiesi „Spotify“, Lietuvos muzikos gerbėjai gauna nemokamą, kiekvieno poreikius atitinkančią ir teisėtą prieigą prie daugiau kaip 20 milijonų muzikos įrašų.
 
Pamėgtų įrašų vartotojai gali klausytis asmeniniame ar planšetiniame kompiuteryje, mobiliajame telefone ar naudodamiesi namų pramogų sistema. Tereikia „Spotify“ paieškoje įvesti norimo atlikėjo vardą, albumo ar kūrinio pavadinimą. Paslauga taip pat leidžia stebėti draugų, atlikėjų ar įžymybių grojaraščius ir klausytis „Spotify” radijo.
 
Pasaulyje didelio populiarumo sulaukusi muzikos paslauga „Spotify” yra nemokama ir vartotojams suteikia galimybę kiekvieną mėnesį džiaugtis patinkančiais muzikos įrašais. Juos visus taip pat galima turėti savo mobiliajame įrenginyje įdiegus muzikos grotuvą „Spotify Premium“.
 
Muzika skatina bendrauti, todėl tai daro ir „Spotify“. Paslauga leidžia dalintis pamėgta muzika ne tik jos platformoje, bet ir „Facebook“, „Twitter“ paskyrose, bloguose ar elektroniniu paštu. Vartotojai taip pat gali sekti vieni kitų naujienas – atradus gerų muzikos įrašų, žinia galima pasidalinti su kitais žmonėmis.
 
„Spotify“ siūlo tris būdus pradėti naudotis paslauga:
„Nemokamas Spotify“ iš karto suteikia prieigą prie muzikinių kūrinių. Klausytis jų ga
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.