28 rugpjūčio 2013

Specialiame leidinyje išskirtinė informacija „Danske Bank Vilniaus maratono“ dalyviams ir žiūrovams

Šią savaitę išleistas „Danske Bank Vilniaus maratono“ gidas, kuriame pateikiama išsami informacija apie artėjančią bėgimo šventę. „Danske Bank Vilniaus maratono“ gidas išleistas 40 tūkst. vienetų tiražu.
Elektroninę leidinio versiją galima parsisiųsti iš „Danske Bank Vilniaus maratono“ interneto svetainės: http://www.vilniausmaratonas.lt/file/dbvm_leidinys.pdf.


„Su maratono organizatoriais bendradarbiaujame jau antrus metus iš eilės, nes tikime, jog bėgimas yra ne tik sveikos gyvensenos dalis, tačiau kartu palaiko ir aktyvaus miesto bei jo bendruomenės idėją.  „Danske Bank Vilniaus maratono“ gidas gali leisti geriau pažinti bėgimą, kaip gyvenimo būdą, sustiprinti motyvaciją ir pasirengti vienam didžiausių metų renginių sostinėje“, – sakė „Danske Bank“ generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas.
 
„Danske Bank Vilniaus maratono“ gide bus galima rasti interviu su žymiais šalies bėgikais ir buvusiais maratonų Vilniuje dalyviais, specialistų patarimus dėl tinkamos mitybos bei avalynės ir daugybė kitų su maratonu ir bėgimu susijusių temų, sudominsiančių ne tik būsimus dalyvius ar žiūrovus, bet ir tuos, kurie dar tik kaupiasi pirmiesiems savo maratonams.
 
„Didieji tarptautiniai maratonai taip pat turi savo leidinius, tačiau juose publikuojama informacija dažniausiai skirta tik bėgimo varžybų dalyviams. Matydami, kiek bėgikus palaikančiųjų artimųjų ir draugų įsitraukia į maratoną, stengėmės, kad šio leidinio turinys būtų kuo įvairesnis ir skirtas ne tik bėgikams“, – sakė Darius Mikulis, maratoną organizuojančios Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius.
 
Pasak D. Mikulio, „Danske Bank Vilniaus maratono“ gide būsimieji dalyviai išsamiai supažindinami su artėjančio renginio detalėmis – nuo registracijos iki maratono trasų žemėlapio. Bėgimo varžybų žiūrovai leidinyje galės rasti informaciją apie maratono metu laukiančias pramogas ir pasirodymus. Čia publikuojama Vilniaus miesto gyventojams aktuali informacija apie maratono dieną besikeičiančius viešojo transporto tvarkaraščius.
 
„Danske Bank Vilniaus maratono“ gidas bus platinimas didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Jį nemokamai bus galima pasiimti didžiuosiuose „Rimi“ prekybos centruose‚ „Statoil“ degalinėse, „Impuls“ sporto klubuose, „Cofee Inn“ kavinėse, „Čili“ ir „Charlie“ picerijose. Kiekvienas užsiregistravęs į „Danske Bank Vilniaus maratoną“ elektroninę gido versiją gaus asmeniškai.
 
Dešimtasis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ vyks rugsėjo 15 d., sekmadienį. Visi norintieji jėgas galės išbandyti įvairiuose nuotoliuose ir rungtyse: pilnoje maratono distancijoje (42 km 195 m), pusės maratono (21 km), „Nestlé“ 10 km, komandinėje „Lietuvos pašto estafetėje“ 4x10 km ar „Rimi šeimos“ 4,2 km bėgime. Daugiau informacijos galima rasti adresu  www.vilniausmaratonas.lt/.         
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.