30 spalio 2013

Spalis – rekordinis „Iki“ plėtros mėnuo

Šių metų spalis – rekordinis mėnuo daugiausia parduotuvių turinčiam prekybos tinklui „Iki“ pagal rekonstruotų tinklo parduotuvių skaičių. Vien per šį mėnesį Lietuvoje rekonstruotos septynios „Iki“ tinklo parduotuvės: po vieną Vievyje, Mažeikiuose, Tauragėje, Šeduvoje, Kaune ir net dvi parduotuvės Šiauliuose. Naujose parduotuvėse per spalį sukurta 12 naujų darbo vietų.
Iš viso į spalio mėnesį atidarytų parduotuvių rekonstrukcijas „Iki“ tinklą valdanti UAB „Palink“ investavo 15 milijonų litų. Daugiausia investicijų pareikalavo Šiauliuose, Tauragėje ir Kaune, Raudondvario alėjoje, esančios parduotuvės – atitinkamai 4,6, taip pat 2,6 ir 2,5 mln. litų.
 
„Rekonstruodami parduotuves pakeičiame ne tik jų interjerą, siekdami jaukumo ir patogumo pirkėjams. Rūpindamiesi jais, visuose parduotuvių skyriuose pastebimai išplečiame ir prekių asortimentą, kartais įrengiant net ir naujų skyrių – karštų bandelių ar keptų mėsos gaminių, žuvies rūkymo ir kitų. Taip siekiame, kad kelias nuo produkto iki pirkėjo būtų kuo trumpesnis, taigi maistas mūsų parduotuvėse – kuo šviežesnis“, – sako „Iki“ viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.
 
Per dešimt šių metų mėnesių „Iki“ prekybos tinklas iš viso jau rekonstravo 35 parduotuves, pastatytos dar 3 parduotuvės. Net metų pabaigoje nežadama sulėtinti plėtros – iki metų pabaigos duris planuoja atverti dar dvi naujos ir trys rekonstruotos „Iki“ parduotuvės.
 
Sėkminga tinklo plėtra padidino ir tinklo parduotuvių darbuotojų skaičių. Vien per spalį „Iki“ priėmė 12 naujų darbuotojų, iki tol, per devynis pirmus šių metų mėnesius, „Iki“ tinklo parduotuvėse jau buvo sukurta beveik 80 darbo vietų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.