13 spalio 2015

Skaitmeninio veidrodinio fotoaparato galimybės mažame duete

Šiandien „Canon“ pristato EOS M10 – naujausią kompaktinį sisteminį fotoaparatą, kurio nedideliame korpuse slypi geriausi technologiniai skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų sprendimai.
Modelyje EOS M10 nepriekaištingai dera pažangiausias „Canon“ vaizdo procesorius DIGIC 6, 18 megapikselių vaizdo jutiklis ir sistema „Hybrid CMOS AF II“, todėl fotoaparatas jautriai reaguoja į valdymo veiksmus ir užtikrina stulbinamai aukštą nuotraukų bei „Full HD“ raiškos vaizdo įrašų kokybę. 
Šiandien taip pat pristatomas „EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM“ – naujasis tipinis reguliuojamojo židinio objektyvas, tinkantis ne tik fotoaparatui EOS M10, bet ir kitiems šios serijos modeliams. Lengvas įtraukiamas objektyvas ypač praktiškas keliaujant.
Aiški ir ryški kiekviena nuotrauka
EOS M10, kuriame įtaisytas DIGIC 6, priima daugiau šviesos ir sumažina triukšmą, todėl fotografuoti palanku tiek ryškioje šviesoje, tiek šešėlių dengiamose vietose. Naujojo fotoaparato ir objektyvo derinys skirtas judančių vaizdų fotografavimui ir filmavimui.  Fotoaparate įdiegtos „Hybrid CMOS AF II“ ir 49 taškų AF sistemos, kurių pagalba galima akimirksniu sufokusuoti vaizdą ir filmuoti fokuse nepertraukiamai.
Intuityvi konstrukcija
Pasisėmus įkvėpimo iš EOS skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų, modelyje EOS M10 įdiegta intuityvi valdymo sistema ir įtaisytas 7,5 cm (3 colių) įstrižainės skystųjų kristalų ekranas, kurį norint galima pakreipti iki 180 laipsnių. Patyrusiems fotografams, kuriems norisi daugiau reguliavimo galimybių, patiks ergonomiškoje vietoje įtaisytas priekinis valdymo ratukas, kurį naudojant galima sparčiai pasiekti daugiau nustatymų, įskaitant diafragmos ir išlaikymo vertes. Asmenukių gerbėjams įdiegtas specialus autoportretų režimas.
Dalinkitės ir kaupkite vaizdus
Naudojant „Wi-Fi“ funkciją paprasta perkelti ir įrašyti nuotraukas bei filmuotą medžiagą tiesiogiai iš fotoaparato į debesijos serverius, taip pat ir „Canon“ irista. Iš fotoaparato galima prisijungti prie išmaniojo telefono ir tuoj pat perkelti į jį vaizdus arba jais dalintis.


Svarbiausi EOS M10 pranašumai:
• Kompaktinis sisteminis fotoaparatas, techninėmis galimybėmis prilygstantis skaitmeniniams veidrodiniams fotoaparatams
• Daili, paprasta ir kūrybiška valdymo sistema
• Galimybė belaidžiu ryšiu prisijungti prie kitų įrenginių, fotografuoti ir bendrinti vaizdus
• Nevaržoma laisvė plėsti kūrybiškumo ir patirties ribas
• Filmavimas toks pats paprastas, kaip fotografavimas


Svarbiausi „EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM“ pranašumai:
• Universalumas fotografuojant ir filmuojant – savybė, ypač reikalinga EOS M naudotojams
• Patogus nešiotis, nes yra lengvos, įtraukiamos ir stilingos konstrukcijos
• Filmuojamas vaizdas gaunamas sklandus ir stabilus
• Optinis vaizdo stabilizatorius, užtikrinantis nepriekaištingą ryškumą
• Sparti AF sistema, puikiai tinkama spontaniškoms akimirkoms fiksuotiApie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.