30 lapkričio 2012

„Sixt“ paskelbė 2012 m. trijų ketvirčių finansinius rezultatus

„Sixt“ pristatė 2012 m. trijų ketvirčių finansinius grupės rezultatus, kurie pateisino kompanijos lūkesčius.
Konsoliduotas „Sixt“ įmonių grupės pelnas prieš mokesčius per tris šių metų ketvirčius siekė 104 mln. eurų. Pernai tuo pačiu laikotarpiu jis buvo 115,7 mln. eurų ir sumažėjo 10,1 proc. Tai lėmė išaugusios veiklos sąnaudos ir išlaidos, skirtos plėtrai bei naujoms grupės iniciatyvoms, tokioms kaip naujų „Sixt“ nuomos punktų steigimas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir „DriveNow“ projektas.


Per tris šių metų ketvirčius dėl didelės paklausos „Sixt“ grupės pajamos už automobilių nuomą išaugo 7,6 proc. ir pasiekė 725,7 mln. eurų (pernai tokiu pačiu laikotarpiu pajamos už nuomą siekė 674,2 mln. eurų). Pagrindinis veiksnys, lėmęs šį pokytį, buvo dinamiškas verslo augimas Vakarų Europos šalyse ir JAV. Apskritai, kiekvienoje šalyje, kurioje veikia „Sixt“ grupės įmonės, matomas pajamų augimas.


Pajamos už lizingo paslaugas sumažėjo 4,6 proc. arba 13,5 mln. eurų, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Tai lėmė išaugusi konkurencija.


Bendrosios „Sixt“ grupės pajamos išaugo 2,3 proc. – nuo 1,178.1 mln. eurų iki 1,204.9 mln. eurų.


Konsoliduotosios pajamos, neatskaičius grynųjų finansinės veiklos sąnaudų bei mokesčių, siekė 142,5 mln. eurų arba 8 proc. mažiau nei pernai. Atskaičius mokesčius „Sixt“ pelnas per devynis šių metų mėnesius siekia 72,3 mln. eurų.


„Nepaisant nepalankios ekonominės situacijos ir augančios konkurencijos, „Sixt“ ir toliau išlaiko stabilų augimą“,– sako Erich Sixt, „Sixt AG“ valdybos pirmininkas.


Per tris šių metų ketvirčius „Sixt“ įsigijo 118,500 automobilių, kurių vertė yra 2,86 mlrd. eurų.


Kompanijos finansiniai rodikliai 3-jame ketvirtyje


Pajamos už nuomą siekė 273 mln. eurų, pajamos už lizingą – 94,3 mln. eurų. Bendrosios konsoliduotos pajamos išaugo 1,3%, lyginant su 2011 m. tuo pačiu laikotarpiu, ir pasiekė 427,8 mln. eurų. Grupės pelnas prieš mokesčius per šių metų trečiąjį ketvirtį yra 40,6 mln. eurų.


„Sixt“ padalinių finansiniai rodikliai


Automobilio nuoma sugeneravo 791 mln. eurų pajamų per pirmuosius 2012m. devynis mėnesius (išaugo 7,4%).


Šio padalinio pelnas prieš mokesčius už devynis šių metų mėnesius buvo 93,8 milijonai eurų. Jis sumažėjo 5,4%, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Tai lėmė išaugusios einamosios išlaidos, kurių buvo tikėtasi, bei išlaidos, skirtos investicijoms nuomos punktų įkūrimui JAV ir projektui „DriveNow“.


Lizingo padalinio pajamos per pirmuosius devynis šių metų mėnesius siekė 282.6 mln. eurų, t.y. sumažėjo 4,6%, lyginant su praėjusių metų 296,1 mln. eurų pajamomis. Padalinio pajamos (įskaitant pajamas iš naudotų lizingo transporto priemonių pardavimo) sumažėjo 6,2% –nuo 434,9 iki 408,1 mln. eurų. Lizingo padalinio pelnas prieš mokesčius nuo šių metų sausio iki rugsėjo buvo 12,8 mln. eurų (už tą patį praėjusių metų laikotarpį: 22,1 mln. eurų)


Apie „SIXT“
SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia įšperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.