27 lapkričio 2012

Sausį pasirodys naujasis „Canon“ nešiojamasis skaitytuvas

Bendrovė „Canon“ išleido naują, mobilumo suteikiantį skaitytuvą – „imageFORMULA P-208“. Lengvai valdomas ir kompaktiškas įrenginys leis nuskaityti dokumentus ir apdoroti informaciją esant bet kurioje vietoje. „imageFORMULA P-208“ įdiegtos šios nuskaitymo funkcijos: dokumento tiesinimas, automatinis puslapio formato nustatymas, dviejų lapų aptikimas ir tuščio puslapio praleidimas.
„Sėkmingam šiuolaikiniam darbuotojui būtina greitai apdoroti dokumentus bei neprarasti darbo našumo keliaujant, lankantis pas klientą, dirbant namuose ar būnant toliau įsikūrusiame bendrovės padalinyje. Pasaulis tapo kur kas lankstesnis ir mažiau prisirišęs prie darbo stalų, todėl siūlome technologiją, patenkinančią poreikį veiksmingai nuskaityti dokumentus ir išlikti mobiliais“, – sakė „Canon Europe“ dokumentų nuskaitymo sprendimų direktorius Seanas Suematsu.


S. Suematsu taip pat pažymi, kad išleidusi naująjį „imageFORMULA P-208“, „Canon“ papildė nešiojamųjų skaitytuvų asortimentą ypač kompaktišku ir našiu įrenginiu. „Mūsų sėkmingas ir šioje įrangos kategorijoje sparčiausias USB jungtimi maitinamas nešiojamasis skaitytuvas „imageFORMULA P-215“ padėjo suformuoti rinkoje aukštos kokybės ir didelio našumo nešiojamųjų skaitytuvų poreikį“, – teigė jis.


Naujuoju „imageFORMULA P-208“ galima nuskaityti plastikines korteles, pavyzdžiui, asmens tapatybės ir reljefines korteles.


Ypač ploname (312,5 x 55,5 x 40 mm) ir tik 600 g sveriančiame skaitytuve įrengtas automatinis dokumentų tiektuvas geba vienu metu nuskaityti iki dešimties lapų. Taip pat jis turi du vaizdo jutiklius, kuriais vienos eigos metu nuskaitomos abi dokumento pusės. Tokiu būdu per vieną USB jungtį užtikrinama didelė, iki 16 atv./min. dvipusio nuskaitymo sparta.


Skaitytuvas veikia iki 600 tšk. / colyje raiška, o taikant naująjį vaizdo apdorojimo algoritmą nuotraukos atkuriamos optimaliai – tekstiniai ir spalvoti dokumentai beveik nesiskiria nuo originalo.


Įrenginyje įdiegta „CaptureOnTouch Lite“ programinė įranga leidžia nuskaityti dokumentus vos prijungus skaitytuvą – nereikia diegti jokių tvarkyklių, pakanka USB ryšio su „Windows“ arba „Mac“ kompiuteriu.


Prijungus atskirai įsigyjamą belaidžio ryšio priedą WU10 galima išplėsti skaitytuvo „imageFORMULA P-208“ galimybes – naudodamiesi programėle „CaptureOnTouch Mobile“ darbuotojai gali sparčiai ir patogiai nuskaityti dokumentų komplektus tiesiai į savo išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Juose įrašytus dokumentus galima siųsti tiesiogiai darbo grupėms arba į serverio paslaugų programas, pavyzdžiui, „Evernote“, „Google Docs“ arba „SharePoint“, ir taip sutrumpinti apdorojimo trukmę ir greičiau suteikti paslaugas klientams.


Naujasis „imageFORMULA P-208“ papildė dokumentams nuskaityti skirtų „Canon“ nešiojamųjų ir ryšiui su serverio paslaugomis skirtų priemonių grupę. Ją sudaro: „Apple“ ir „Android“ įrenginiams skirta nemokama programėlė „CaptureOnTouch Mobile“, suteikianti galimybę tiesiogiai nuskaityti ir bendrinti dokumentus su serverio paslaugų programomis, ypač kompaktiškas stalinis skaitytuvas „imageFORMULA DR-C125W“ su belaidžio ryšio funkcija ir „Canon“ belaidžio ryšio įrenginys WU10 – tai atskirai įsigyjamas „Canon“ nešiojamųjų skaitytuvų belaidžio ryšio ir maitinimo priedas.


Skaitytuvą „imageFORMULA P-208“ Europoje įsikūrusiose „Canon“ prekybos vietose ir iš įgaliotųjų platinimo partnerių bus galima įsigyti nuo 2013 m. sausio mėn.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.