7 sausio 2015

Saugokite visas nuotraukas vienoje vietoje su naujuoju „Canon Connect Station CS100“

„Canon“ pristatė „Connect Station CS100“ – įrenginį, leisiantį greitai ir lengvai įrašyti, peržiūrėti ir dalintis nuotraukomis bei filmuota medžiaga iš vienos vietos.
Perkelkite mėgstamas akimirkas iš fotoaparatų ir išmaniųjų įrenginių
„Connect Station CS100“ telpa iki 1 TB turinio, taigi nebereikės sukti galvos stengiantis prisiminti, kurioje atminties kortelėje ar įrenginyje laikote įamžintus vaizdus. Turimas nuotraukas ir filmuotą medžiagą iš „Canon“ aparatų su NFC funkcija1 galima perkelti vienu mygtuko paspaudimu.
Į „Connect Station CS100“ turimas nuotraukas ar vaizdo įrašus galima perkelti ir iš kitų įrenginių. Tai galima padaryti naudojantis USB jungtimi  arba nuotraukas kelti tiesiai iš atminties kortelės . Išmaniuosiuose telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose užfiksuotas akimirkas galima perkelti naudojantis „Wi-Fi“ ryšiu ar interneto naršykle.
Peržiūrėkite ir tvarkykite vaizdus dideliame ekrane
Per HDMI jungtį „Connect Station CS100“ galima sujungti su plačiaekraniais televizoriais. Todėl turimus vaizdus bus galima peržiūrėti ir „Full HD“ raiška. 
Naudojantis televizoriumi galima lengvai sutvarkyti vaizdų kolekcijas – tam skirtas infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultelis. Naudojantis pulteliu bus galima turimas nuotraukas ar vaizdo įrašus peržiūrėti pagal datą arba kurti teminius albumus.
Sukurtas dalintis nuotraukomis ir vaizdais
Su internetine nuotraukų saugojimo paslauga CANON iMAGE GATEWAY įrenginyje „Connect Station CS100“ turima medžiaga galima dalintis įvairiuose socialiniuose tinkluose, taip pat irista – „Canon“ virtualaus serverio pagrindu veikiančioje vaizdų tvarkymo platformoje. Turimus albumus pilna raiška galima siųsti į kitus „Connect Station CS100“ įrenginius. Saugomus vaizdus galima spausdinti be kompiuterio, jei jūsų įrenginys palaiko „PictBridge“ standartą , o spausdintuve įdiegta belaidė LAN technologija.
„Connect Station CS100“ nustatymus peržiūrėti bus galima 11 kalbų :
Svarbiausios „Connect Station CS100“ ypatybės:
• Nuotraukoms ir filmams perkelti  pakaks tik pridėti aparatą su NFC technologija
• Nuotraukos ir filmai iš įvairių įrenginių saugomi vienoje vietoje
• Galimybė dalintis vaizdais socialiniuose tinkluose , virtualiose serveriuose ar su kitais „Canon“ nuotraukų saugojimo įrenginiais.
• Galimybė tiesiai iš CMST spausdinti naudojantis belaidžiu spausdintuvu 
• Turinį galima perkelti iš atminties kortelių ir į jas  arba per USB jungtį prijungus fotoaparatą.


Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.