13 kovo 2012

SIXT vadovė pelnė turizmo industrijos „Oskarą“

Prestižiniuose „Pasaulio turizmo apdovanojimuose“ tarptautinės automobilių nuomos kompanijos SIXT viceprezidentė Regina Sixt buvo tituluota „Metų moterimi“. Taip pat jai įteiktas apdovanojimas už inovatyvią tarptautinę SIXT rinkodarą. Šie pasaulyje labiausiai vertinami turizmo industrijos apdovanojimai vadinami šio srities „Oskaru“.
„Tiek man, tiek visai mūsų tarptautinei kompanijai didžiulė garbė gauti „Pasaulio turizmo apdovanojimus“. Šis įvertinimas vainikavo mūsų kompanijos 100 metų jubiliejų ir suteikė dar didesnę motyvaciją toliau tobulėti ir kurti aukščiausios klasės paslaugas“, – sakė SIXT kompanijos rinkodaros ir pardavimų viceprezidentė Regina Sixt, apdovanota Berlyne vykusioje kasmetinėje tarptautinėje turizmo parodoje „ITB 2012“.


Šio renginio metu „Pasaulio turizmo apdovanojimų“ prezidentas ir įkūrėjas Graham E. J. D. Cooke Reginai Sixt įteikė apdovanojimus už sėkmingą kompanijos SIXT plėtrą, kurios dėka SIXT tapo viena iš didžiausių tarptautinių automobilių nuomos įmonių, taip pat už aktyvią veiklą pasaulio kelionių ir turizmo sektoriuje.


Ekspertų taryba taip pat pagerbė Reginą Sixt už aktyvų dalyvavimą socialinėje veikloje. Ji yra pagalbos vaikams fondo „Drying little tears” steigėja ir pirmininkė. Fondas padeda skurstantiems vaikams visame pasaulyje.


Reginos Sixt apdovanojimai sutapo su tarptautinės automobilių nuomos kompanijos SIXT šimtmečio jubiliejumi. Vokietijoje vykusioje šventėje dalyvavo daug garbingų svečių – kompanijos partneriai, draugai ir šou pasaulio legenda, populiariosios muzikos atlikėjas seras Cliff Richard, pirmasis už nuopelnus muzikai karalienės Elžbietos II įšventintas į riterius.


Taip pat ceremonijoje buvo galima sutikti ir kitų garsių žmonių. Tarp jų – Berlyno meras Klaus Wowereit, Vokietijos užsienio reikalų ministras Dr. Guido Westerwelle, žymus aktorius Mario Adorf, televizijos vedėja Sabine Christiansen, filmų prodiuserė Regina Ziegler, dizaineris Wolfgang Joop bei kompozitorius Leslie Mandoki.Apie SIXT
SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.