26 liepos 2012

SIXT programėle jau galima naudotis išmaniuosiuose telefonuose su „Windows Phone 7“

Tarptautinė automobilių nuomos kompanija„Sixt“ pristatė programėlę, skirtą išmaniesiems telefonams su operacine sistema „Windows Phone 7“. Naudojantis ja galima rezervuoti automobilius 105 šalyse visame pasaulyje. Naujovė įtvirtina „Sixt“ lyderystę pritaikant automobilių nuomos paslaugas patogiam užsakymui iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.
Kuriant programėlę naujai platformai, buvo visiškai atnaujinta rezervavimo sistema – dabar ja galima naudotis paprasčiau ir greičiau. Programėlę galima nemokamai parsisiųsti internetu iš interneto parduotuvės „Microsoft Windows Phone“.


Naujoji „Sixt“ programėlė gali žymiai daugiau nei automobilio rezervavimas. Pavyzdžiui, ji parodo, kur yra artimiausia „Sixt“ atstovybė, leidžia vykdyti jų paiešką. Suradus reikiamą atstovybę, programėlė pateiks jos adresą, darbo valandas ir pasiūlys geriausią maršrutą iki ten. Naudojantis programėle galima pasiekti asmeninę ar bendrovės paskyrą ir keisti rezervacijas.


Programėlė taip pat leidžia išsinuomoti automobilį pasinaudojus QR kodu. Kai klientas rezervuoja automobilį, sistema tiesiai į jo išmanųjį telefoną atsiunčia QR kodą, kurį nuskanavus „Sixt“ atstovybėje galima iškart pasiimti automobilį. Tam nereikia jokių tradiciškai taikomų papildomų dokumentų ar procedūrų, tad gauti raktelius nuo automobilio užtrunka tik akimirką.


Programėle galima naudotis vokiečių, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis. Kuriant programėlę, buvo atlikta daug testų siekiant įvertinti, ar patogu ir paprasta naudotis jos vartotojo sąsaja.


Sukūrus programėlės versiją operacinei sistemai „Windows Phone“, „Sixt“ klientai gali ja naudotis visų pagrindinių platformų išmaniuosiuose įrenginiuose. Kiek anksčiau kompanija pristatė programėles, skirtas „iPhone“, „iPad“, įrenginiams su „Android“, „Blackberry“, „Bada“ ir „WebOS“ operacinėmis sistemomis.


Apie „SIXT Lietuva“.


SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.