28 rugpjūčio 2012

SIXT pripažinta geriausia automobilių nuomos bendrove

Tyrimą atlikę Vokietijos aptarnavimo kokybės institutas („Deutsches Institut für Service-Qualität”, DISQ) ir televizijos naujienų kanalas „n-tv“ pripažino SIXT 2012-ųjų geriausia automobilių nuomos bendrove Vokietijoje („Best Vehicle Rental Company 2012“). Geriausiai įvertintas SIXT aptarnavimas ir nuomos sąlygos. Tai jau antra kompanijos pergalė šios industrijos tyrime – pirmą kartą SIXT laimėjo 2010-aisiais metais.
SIXT išsiskyrė „Aptarnavimo“ kategorijoje atsakymų kokybe ir greita reakcija į užklausą elektroniniu paštu. Testuotojus sužavėjo detalus interneto svetainės turinys bei išsami kontaktinė informacija. Anot DISQ testuotojų, SIXT interneto svetainę paprasta naudoti dėl aiškios struktūros ir lengvai perprantamos navigacijos. „Terminų ir sąlygų“ kategorijoje SIXT gavo aukštus įvertinimus dėl pasiūlytos žemiausios kainos daugumai nuomos laikotarpio ir automobilio klasės derinių. SIXT išsiskyrė aukštesnės nei vidutinės klasės automobilių nuomos kainomis savaitgalio metu.


SIXT aplenkė konkurentus aukštesne aptarnavimo kokybe ir žemesnėmis kainomis. Taip pat įvertinome informacijos prieinamumą: SIXT interneto svetainėje skelbiama visa reikalinga informacija apie papildomų paslaugų kainas“, – teigia Markusas Hameris, Vokietijos aptarnavimo kokybės instituto („Deutsches Institut für Service-Qualität“) generalinis direktorius.


„Džiaugiamės galėdami vadintis geriausia Vokietijos automobilių nuomos bendrove. Šis apdovanojimas patvirtina, jog mes siūlome ne tik žemas kainas, bet ir kokybiškas paslaugas. Tai atspindi SIXT pagrindinę vertybę – besąlygišką dėmesį klientų poreikiams – ir leidžia mums visada būti žingsniu priekyje“, – sako SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.


Šešios didžiausios automobilių nuomos bendrovės Vokietijoje buvo vertinamos įvairiose kategorijose. Vertinant aptarnavimo kokybę bendrovių paslaugos buvo tikrinamos telefonu ir elektroniniu paštu. Taip pat buvo atlikta automobilių nuomos bendrovių interneto svetainių turinio bei jų patogumo vartotojams analizė. Vertinant bendrovių siūlomas sąlygas buvo nusiųstos kelios standartinės užklausos dėl įvairių klasių automobilių ir nuomos laikotarpių.


Apie „SIXT Lietuva“. SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt  www.facebook.com/sixt.lietuva.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.