3 gegužės 2012

SIXT naują automobilių nuomos punktą atidarė Rygoje

Tarptautinė automobilių nuomos kompanija SIXT plečia veiklą Latvijoje. Rygos centre esančio viešbučio „Radisson BLU Latvija“ prieigose duris atvėręs automobilių nuomos punktas – jau trečiasis Latvijos sostinėje. Sprendimą iš dalies lėmė ir augantis keliautojų iš Lietuvos skaičius.
„Praėjusiais metais buvo pastebėtas ženklus augimas turizmo sektoriuje. Tai turėjo teigiamos įtakos tiek Latvijos, tiek ir kitų Baltijos šalių ekonomikai bei SIXT veiklai šiose šalyse“, – sako SIXT vadovas Baltijos šalyse Arnis Jaudzems. Jis priduria, kad vis daugiau turistų atvyksta pasigrožėti ne tik Latvijos gamta, bet ir Ryga – šalies kultūros, sporto, finansų centru.


Atkreipus dėmesį į vis didėjantį kokybiškos automobilių nuomos poreikį mieste, SIXT naujausias nuomos punktas įsikūrė pačiame Rygos centre – prie „Radisson BLU Latvija“ viešbučio. Nuo šiol Latvijos svečiai automobilį išsinuomoti galės dar paprasčiau ir patogiau.


Šiemet SIXT švenčia šimto metų jubiliejų. Bendrovė savo klientams siūlo ne tik aukščiausios kokybės automobilių nuomą už nedidelę kainą, bet ir, bendradarbiaudama su partneriais visame pasaulyje, suteikia papildomų nuolaidų. Viešbučių „Radisson BLU“ klientams suteikiama galimybė pigiau išsinuomoti automobilį bei rinkti lojalumo taškus.


Naujajame, Rygos centre įsikūrusiame SIXT automobilių nuomos punkte galima išsinuomoti automobilį, gauti SIXT lojalumo kortelę ir rezervuoti automobilį daugiau nei 4000 SIXT automobilių nuomos punktų, įsikūrusių 105 šalyse.


SIXT automobilių nuomos punktai dirba visose trijose Baltijos šalių sostinėse – Vilniuje, Rygoje ir Taline – ir šių miestų oro uostuose. Naujai duris atvėręs SIXT automobilių nuomos punktas – jau trečiasis Rygoje. Planuojama, kad netolimoje ateityje nauji punktai bus įkurti ir kituose didžiausiuose Latvijos miestuose. Iš viso Baltijos šalyse yra septyni SIXT automobilių nuomos punktai – du iš jų Lietuvoje.


Apie „SIXT Lietuva“. SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.