6 rugpjūčio 2012

SIXT laimėjo valstybės sienos apsaugos tarnybos skelbtą konkursą

Tarptautinės automobilių nuomos kompanijos SIXT atstovybė Lietuvoje laimėjo valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos skelbtą konkursą specialios transporto priemonės – mikroautobuso – nuomai. Įsigytas automobilis yra viena iš priemonių projektui „Užsieniečių priežiūra ir jų priverstinio grąžinimo/išsiuntimo organizavimas“ įgyvendinti. Projektas yra finansuojamas Europos grąžinimo fondo programos lėšomis.
Sutartis su valstybės sienos apsaugos tarnyba pasirašyta 40 mėnesių laikotarpiui. Konkursą laimėjusi „SIXT Lietuva“ įsipareigojo teikti techninę priežiūrą ir remontą visą nuomos laikotarpį.


Mikroautobusas yra naudojamas Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teritorijoje, yra apdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu ir Kasko draudimu.


„Konkursą laimėjome pasiūlę mažiausią kainą. SIXT pasiūlytas mikroautobusas yra patikimas, atitinka visus konkurso metu iškeltus reikalavimus ir gerai tarnaus Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbe. Užtikrinsime gerą jo priežiūrą eksploatacijos eigoje“, – sakė SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.


Europos grąžinimo fondas padeda Europos Sąjungos valstybėms-narėms tobulinti trečiųjų šalių asmenų savanoriško ir priverstinio grąžinimo valdymą ir šitaip prisidėti prie laisvės, saugumo ir teisingumo erdvės stiprinimo bei solidarumo principo taikymo. Fondo parama projektui „Užsieniečių priežiūra ir jų priverstinio grąžinimo/išsiuntimo organizavimas“ sudaro beveik 476 tūkst. litų arba 75 procentus visų projekto išlaidų.


Apie „SIXT Lietuva“.
SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.