13 rugsėjo 2012

SIXT atnaujino programėlę, skirtą telefonams su „Android” operacine sistema

Pirmaujanti Vokietijos automobilių nuomos kompanija SIXT atnaujino programėlę, skirtą išmaniesiems telefonams su „Android“ operacine sistema. Su atnaujinta programėle automobilius bus galima išsinuomoti daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje ir naudotis vertingais išankstinio apmokėjimo pasiūlymais.
Naudodamiesi programėle klientai galės nesunkiai ir greitai kontroliuoti savo rezervacijas bei peržiūrėti rezervacijų istoriją. Be to, su atnaujinta SIXT programėle bus galima rasti nuomos punktą, kuriame yra norimas automobilio modelis. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play parduotuvės.


Išsinuomotą automobilį pasirinktame nuomos punkte daugelyje Europos šalių bus galima atsiimti naudojantis QR kodu – rezervavus automobilį, kodas bus atsiunčiamas į mobilųjį telefoną. Atvykus į nuomos vietą tereikės kodą pateikti nuskaitymui. Tai leis išvengti dokumentų tvarkymo ir formalumų – mašiną bus galima išsinuomoti labai greitai.


SIXT programėlės taip pat yra pritaikytos iPhone, iPad, Blackberry, Bada, WebOS ir Windows Phone 7 operacinėms sistemoms. Specialios SIXT paslaugos taip pat yra prieinamos svetainėje www.sixt.lt.


Papildomos atnaujintos SIXT programėlės funkcijos: nuorodos į pasirinktą nuomos punktą bei lanksčios nuomos kainos, kurios yra „SIXT Express“ ir „SIXT Corporate“ kortelių programų dalis. Programėlė yra prieinama vokiečių, anglų, prancūzų, ispanų, italų, graikų, lenkų, švedų, čekų, vengrų, turkų bei hebrajų kalbomis.


Apie „SIXT Lietuva“.
SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.