29 liepos 2015

Ryšio kokybę verslo centre „K29“ užtikrins išmaniai įrengta bazinė stotis

Naujame išskirtinės architektūros verslo centre „K29“ bus prieinamas itin kokybiškas ir patikimas mobilusis ryšys. Tai užtikrins modernus bazinės „Tele2“ ryšio stoties įrengimo sprendimas – dešimtys ryšio antenų bus tolygiai išdėstytos visame pastate ir po juo.
Kokybišką ir itin tolygų ryšį užtikrinančia „Tele2“ infrastruktūra galės naudotis ir kiti mobiliojo ryšio operatoriai.


Įprastai bazinės ryšio stotys įrengiamos ant stogo, o ne pastato viduje. Ryšio kokybei verslo centruose dažnai kenkia ir tai, kad signalo stiprintuvai ir antenos įrengiami jau užbaigus statybas. Tuo tarpu geriausių rezultatų galima pasiekti vietinę ryšio įrangą projektuojant ir diegiant dar statybų eigoje.


Mobiliojo ryšio įrangą „K29“ pastate  diegia „Caverion Lietuva“ telekomunikacijų skyriaus specialistai. „Verslo klientams kokybiškas mobilusis ryšys – ypač svarbus, dabar jis naudojamas ne tik pokalbiams, bet ir duomenų perdavimui. Dėl specifinio bazinės stoties įrengimo verslo centre „K29“ ryšys bus stabilus ir greitas ne tik biuruose, bet ir liftuose bei automobilių stovėjimo aikštelėse“, – teigė „Caverion Lietuva“ telekomunikacijų skyriaus vadovas Audrius Rukanskas.


Bazinę ryšio stotį statant ant stogo ryšio signalo kokybė sumažėja dėl kliūčių, su kuriomis susiduria elektromagnetinės bangos – tonuotų ir poliarizuotų stiklinių fasadų, gelžbetonio konstrukcijų, žaliuzių. Nedidelių antenų išdėstymas pastato viduje leidžia ne tik pasiekti idealų ryšio padengimą, bet ir sudaro mažesnę elektromagnetinę spinduliuotę.


„Kokybišką mobilųjį ryšį stengiamės užtikrinti visuose verslo centruose, be to, nuolat jį geriname. Bazinės ryšio stoties diegimas pastato viduje nėra naujiena, tačiau bandant tai įgyvendinti tokiame objekte kaip „K29“ darbų apimtis buvo itin didelė – prireikė ne tik didelių resursų, bet ir ypatingos kompetencijos. Pasiekti gerų rezultatų mums padėjo „K29“ dėmesys kokybei ir sprendimas ryšio infrastruktūrą diegti pačioje statybų pradžioje. Tokio sprendimo naudą pajus „K29" klientai“, – pasakojo Valerij Kovzan, „Tele2“ technikos direktorius.


Bazinės ryšio stoties įrengimas pastato viduje reikalauja išankstinio planavimo – efektyviausiai ryšio tinklas suplanuojamas ir įdiegiamas dar vykstant statyboms.


Dėl specifinės „K29“ stogo konstrukcijos ryšio tinklo diegimas pastato viduje buvo ne tik efektyvesnis, bet ir pigesnis sprendimas nei telekomunikacinio bokšto įrengimas. Be to, taip nebuvo pakeistas estetinis pastato vaizdas.


Prestižinėje vietoje dešiniajame Neries krante, Konstitucijos pr. 29, įsikūręs modernus skandinaviško stiliaus verslo centras „K29“ – 8 aukštų ir beveik 16 tūkst. kv. m., A energetinės klasės pastatas, kuriame įrengta 15 tūkst. kv. m. ploto požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Bendrovė „Caverion Lietuva“ rūpinasi ne tik verslo centro mobiliojo ryšio kokybe, bet ir šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų tinklais, priešgaisrinėmis ir pastato valdymo sistemomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.