18 rugsėjo 2012

Rinkoje pristatomas LG flagmanas „Optimus G“

Šiandien Pietų Korėjoje įvyko pasaulinis „LG Electronics“ (LG) flagmano „LG Optimus G“ pristatymas. Tai sparčiausias rinkoje telefonas su galingu keturių branduolių procesoriumi „Snapdragon S4 Pro“, unikalia vartotojo sąsaja (UX) bei prailgintu baterijos veikimo laiku.
„Optimus G savo funkcijomis ir techninėmis savybėmis yra galingiausias ir greičiausias telefonas tiek LG istorijoje, tiek ir šiuo metu rinkoje. Telefonas leis sparčiai ir sklandžiai atlikti įvairias užduotis, naudotis keliomis funkcijomis ar programomis vienu metu“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.


„LG Optimus G“ turi savybę, vadinamą „cross-tasking“, kuri leidžia vienu metu ne tik įjungti kelias funkcijas, bet ir sklandžiai atlikti kompleksines sudėtingas užduotis. Keletas naujos „LG Optimus G“ funkcijų, kurioms pilnai atlikti reikalinga „cross-tasking“ savybė:


„QSlide Function“ - rodo du skirtingus pilnus ekranus vienu metu pagrindiniame ekrane, todėl leidžia tolygiai naudotis keliomis funkcijomis, pvz.: rašyti SMS žinutę ir ieškoti vaizdo įrašų internete.


 • „Live Zooming“ - leidžia priartinti vaizdą penkis kartus.
 • „Dual Screen Dual Play“- atvaizduoja telefono ekraną televizoriuje, taip pat gali rodyti skirtingus vaizdus kiekviename iš ekranų. Pvz.: televizoriaus ekrane galima peržiūrėti prezentaciją iš telefono, o tuo pačiu metu telefono ekrane žymėtis pastabas.
 • „QuickMemo“ - leidžia rašyti, piešti, žymėtis pastabas tiesiai telefono ekrane, akimirksniu pasidalinti jomis internete ar išsaugoti kaip paveikslėlį. „QuickMemo“ funkcija leidžia užrašyti telefono numerį tiesiai ekrane, o jį paspaudus įjungti numerio rinkimo funkciją.
 • „Screen Zooming“ - leidžia priartinti ar nutolinti vaizdą naudojantis muzikos grotuvu, el. paštu, rašant pranešimus ar peržiūrint nuotraukų galerijos aplankus. Jis taip pat leidžia keisti teksto dydį ir užsklandas.
 • „Application Link“ - tai funkcija visiems skubantiems. Ji ekrane atveria iš anksto įjungtas funkcijas (el. paštą, kalendorių, orus ir t.t.) vos tik išjungiamas žadintuvas ryte.
 • „Icon Personalizer“ - leidžia pritaikyti piktogramų dydį, pridėti paveikslėlį, taip greičiau surasti dažniausiai naudojamos programas.
„LG Optimus G“ turi 13 MP kamerą, kuri išsiskiria išmaniosiomis savybėmis. Viena jų – „Time Catch Shot“. Ji leidžia vartotojams pasirinkti geriausią kadrą tarp visų dar prieš nuspaudžiant fiksavimo mygtuką. „Cheese Shutter“ įjungia fotografavimo funkciją pagal balso komandas: „cheese“, LG arba „smile“. „Smart Shutter“ priderina vaizdą pagal kameros vibraciją ar objektų judėjimą, todėl garantuoja kokybiškus, „neišplaukiančius“ vaizdus. O funkcija „Low Light Shot Noise Reduction“ turi šviesos stebėjimo sistemą, kuri aktyvuojama tuomet, kai prastas apšvietimas ar yra daug triukšmo vaizde.


„LG Optimus G“ turi juodos spalvos monobloko korpusą, kuris vizualiai atrodo kaip stiklas su metalinėmis detalėmis. Poliarizuotas paviršius sukuria trijų dimensijų iliuziją. Toks korpusas atspindi skirtingus paviršius, atsižvelgiant į žiūrėjimo kampą ir apšvietimą.


„LG Optimus G“ išsiskiria kaip sparčiausias rinkoje telefonas su galingu „Qualcomm Snapdragon S4 Pro“ keturių branduolių procesoriumi. Pažangiausios technologijos, kaip „Zerogap Touch“ ir „True HD IPS“ ekranas, pagamintas „LG Innotek“ ir „LG Display“ rodo labai ryškų ir aiškų vaizdą. „LG Chem“ sukurta baterija turi 800 įkrovimo ciklų, net 80 proc. daugiau nei įprastose baterijose.


Jau kitą savaitę „LG Optimus G“ prekyba bus pradėta Pietų Korėjoje, o nuo spalio mėnesio ir didžiosiose pasaulio rinkose.


„LG Optimus G“ techninės charakteristikos:


 • mikroschemų rinkinys: Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 1,5 GHz keturių branduolių procesorius, 4G LTE ryšys;
 • operacinė sistema: „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“;
 • tinklai: 2G / 3G / 4G LTE;
 • ekranas: 4,7 colių WXGA True HD IPS+ (1280x768 taškai)/ 15:9 ekrano santykis;
 • atmintis: 32 GB;
 • RAM: 2 GB DDR;
 • kamera: 13 MP arba 8 MP galinė/ 1,3 MP priekinė;
 • baterija: 2100 mAh (570Wh/L)/ kalbėjimo laikas: 15 val./ budėjimo laikas: 334 val.;
 • dydis: 131,9 x 68,9 x 8,45 mm;
 • svoris: 145 g;
 • kiti duomenys: Bluetooth 4.0, Wi-Fim USB 2.0 HS, A-GPS, MHL, DLNA, NFC.
Apie LG Electronics, Inc.


Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 117 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 49 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. Daugiau informacijos pateikiama www.LGneswroom.com.


Apie „LG Electronics Mobile Communication Company“


„LG Electronics Mobile Communication Company“ yra viena pirmaujančių pasaulio mobiliojo ryšio ir informacinių technologijų bendrovių. LG mobilieji telefonai užtikrina optimalią naudojimosi jais patirtį vartotojams visame pasaulyje, nes bendrovė siūlo pažangiausias technologijas ir inovatyvius mobiliųjų telefonų dizainus. LG plėtoja 4G ryšio technologijos „Long Term Evolution“ (LTE) pagrindu veikiančius įrenginius, jų įvairovę – visi jie kuriami pagal patentuotas LG LTE technologijas. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.


Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.