1 balandžio 2016

Revoliucija: „Tele2“ programėlė „Smart Sense“ leis saugiai naršyti vaikštant

„Tele2“ Olandijoje sukūrė analogų neturinčią naujieną – mobiliąją programėlę „Smart Sense™“, kuri leis saugiai naršyti išmaniuosiuose telefonuose. Išnaudodama „Bluetooth“ ir artimojo lauko ryšių (NFC) technologijas, „Smart Sense“ nustatys kelyje žmogaus tykančias kliūtis ir įspės apie pavojų susidurti.
Apie naują „Tele2“ programėlę išsamiai papasakota trumpame video pristatyme su subtitrais lietuvių kalba: https://www.youtube.com/watch?v=es6Cu8Qg7vk.
 
„4G tinklų plėtra ir greitesnis internetas leidžia vartotojams skaityti naujienas ir pasiekti įdomų vaizdo turinį bet kur ir bet kada. Kokybiškos ir prieinamos paslaugos lemia, kad žmonės su išmaniaisiais telefonais nesiskiria net eidami gatve. Su „Smart Sense“ mūsų klientai jausis saugesni, net jei vaikščiodami mieste nuspręs „Netflix“ pažiūrėti naujausią „Kortų namelio“ epizodą“, – programėlę pristatė Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius.
 
Pasak jo, „Smart Sense“ galima palyginti su automobilių parkavimo sistemomis. Jeigu per daug priartėjate prie objekto, į kurį galite atsitrenkti, garso ir vaizdo signalai apie tai perspėja. „Smart Sense“ veikia tuo pačiu principu – perspėja naudotoją, kad yra grėsmė atsitrenkti į ką nors. Perspėjimas priverčia žmogų pakelti galvą nuo ekrano ir išvengti susidūrimo.
 
„Tele2“ sukurti „Smart Sense“ paskatino tyrimai, rodantys, kad yra ryšys tarp naršymo išmaniuosiuose telefonuose ir nelaimingų atsitikimų gatvėse. Problemą bandyta spręsti įrengiant specialias šaligatvių juostas ir kelio ženklus išmaniųjų telefonų naudotojams, tačiau tai pageidaujamų rezultatų nedavė.
 
Vystant „Smart Sense“ buvo siekiama optimaliai išnaudoti išmaniuosiuose telefonuose jau įdiegtus technologinius sprendimus. Išmanieji telefonai geba skenuoti savo aplinką, surasti ryšio stoteles, bevielio interneto ar „Bluetooth“ prieigos taškus. „Tele2“ panaudojo šias išmaniųjų savybes ir sujungė „Bluetooth“ bei artimojo lauko ryšių (NFC) technologijas.
 
Naująją mobiliąją programėlę kūrė patyrusi „Tele2“ inžinierių komanda, dirbusi su tokiomis mobiliosiomis inovacijomis kaip „LTE Advanced“, „VoLTE“ and „SoLTE“.
 
„Tele2“ ekspertų teigimu, „Smart Sense“ turės daug daugiau galimybių nei paprastas „mobilusis“ radaras. Pavyzdžiui, „Buddy View“ technologija sujungs „Smart Sense“ su telefono adresų knygute. Tai leis įspėti vartotoją, kad netoliese yra žmogus iš jo kontaktų sąrašo.
 
Europos šalyse atlikti tyrimai rodo, kad šiandien vartotojai naršydami išmaniuosiuose telefonuose praleidžia daugiau laiko, nei žiūrėdami televiziją. Išmaniųjų populiarumą labiausiai didina patogūs ir prieinami mobiliojo interneto planai. Užsisakius dabar didžiausią „Tele2“ siūlomą mobiliojo interneto planą „Pigiau“ su 15 GB duomenų mėnesiui galima net 125 valandas žiūrėti vaizdo klipus „YouTube“ arba 5000 kartų pasitikrinti „Facebook“ paskyrą. „Smart Sense“ leis „Tele2“ klientams tai daryti ne tik tada, kai reikia ar norisi, bet ir padės užtikrinti saugumą.
 
„Smart Sense“ pasirodys balandžio pradžioje ir bus pritaikyta „Android“ bei iOS operacinėms sistemoms.
 
Lietuvoje „Tele2“ 4G ryšys yra prieinamas net 95 proc. šalies gyventojų, o dar  greitesnis 4G+ ryšis – 30 proc. gyventojų. Naujos kartos 4G internetą operatorius jau siūlo jau 89 Lietuvos miestuose, kurie turi daugiau nei 2 tūkst. gyventojų, ir tęsia plėtrą dar mažesnėse gyvenvietėse.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.