19 rugsėjo 2013

Profesinių paslaugų bendrovė „EY“ – patraukliausias šios srities darbdavys pasaulyje

Profesinių paslaugų bendrovė „EY“ – patraukliausias profesinių paslaugų srities darbdavys pasaulyje ir antrasis visų patraukliausių pasaulio darbdavių reitinge, rodo kasmetinė „Universum“ apklausa.
Apklausus 94,000 verslo studentų iš geriausių pasaulio universitetų dvylikoje pirmaujančių pasaulio valstybių (pagal BVP), renkantis profesinių paslaugų darbdavį prioritetas skirtas bendrovei „EY“. Bendrame pasaulio darbdavių reitinge bendrovę aplenkė tik „Google“ – „EY“ yra antrasis patraukliausias darbdavys.


Jonas Akelis, „EY“ vyk. partneris Baltijos šalyse, džiaugėsi šiuo tarptautiniu pripažinimu: „Toks aukštas tarptautinis vertinimas iš potencialių mūsų darbuotojų ir labai džiugina, ir įpareigoja. Studentai vertina mus kaip organizaciją, kurioje jie gali įgauti svarbių įgūdžių ir patirties, padedančias siekti aukščiausios kompetencijos. Pritraukdami geriausius rinkoje talentus, sudarome sąlygas, vertas profesionalų vardo. Taip mes, kaip ir pastaruosius du dešimtmečius, prisidedame prie valstybių, kuriose dirbame, ir mūsų klientų bei darbuotojų raidos. Dėkoju visam „EY“ kolektyvui Baltijos šalyse už svarų indėlį kuriant veiksmingesnį pasaulį mums visiems ir ateities kartoms“.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.