10 sausio 2013

Pristatyti 2013 m. serijos „LG Cinema 3D Smart TV“ modeliai

„LG Electronics“ (LG) pristatė 2013 m. skirtus „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorius – juos pirmieji galėjo išvysti elektronikos parodos „CES 2013“ lankytojai. 2013 m. skirtą seriją sudaro įvairaus dydžio modeliai, tarp kurių – 84 colių „Ultra HD“ ir 55 colių OLED televizoriai.
„Dėl modernių funkcijų televizoriai tampa savotiškais kompiuteriais, todėl ruošdami naujuosius modelius, didelį dėmesį skyrėme patogiai ir lengvai valdomai vartotojo sąsajai. Svarbu ne tik programų ir funkcijų gausa, bet ir galimybė jas perprasti, patogiai naudotis. Kaskart išleisdami naują televizorių seriją plėtojame ir funkciją „Smart TV“ – nuo jos priklauso ką „išmanaus“ vartotojas galės nuveikti su naujuoju televizoriumi“, – sakė Havis Kwon, „LG Electronics Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.


Vartotojo sąsają „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriuose papildo naujos funkcijos, skirtos palengvinti ir pagreitinti turinio paiešką bei valdymą. „Smart Home“ siūlo specialų aplanką „My Interest Cards“, kuris skirtas talpinti mėgstamas programėles, nuorodas į interneto svetainės bei kitą turinį. Funkcija „On Now“ padeda struktūruoti aktualiausius „VoD“ ar kitų turinio programų naujienas. 2013 m. serijos naujiena – integruota savybė „Tag On“. Ji leidžia televizorių sujungti su telefonu ir perkleti jame saugomą informaciją NFC technologijos dėka. Turinio pasirinkimą išplečia funkcijos „Smart Sharing“, „WiDi“ ar „Miracast“, kurios leidžia perkelti turinį iš išorinių įrenginių. Be to, televizoriai suderinti su debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“, skirta apsikeitimui duomenimis tarp skirtingų tipų įrenginių.


Specialiai 2013 m. serijai LG atnaujino nuotolinio valdymo pultelį „Magic Remote“. Šalia jau žinomų funkcijų – kompiuterio pelei analogiško žymeklio ir ratuko, taip pat gestų ir balso komandų vykdymo, pultelyje įdiegta funkcija „Voice Mate“. Ji tiksliai atpažįsta žodžius, tariamus natūraliu tembru – nebūtina lėtai tarti ar skiemenuoti komandos. „Voice Mate“ balso komandomis vykdo paiešką „Smart TV“ paieškos sistemoje ir susijusiose programose ar prijungtuose išoriniuose įrenginiuose.


Visi naujieji modeliai turi 3D vaizdo galimybę. 3D vaizdui atkurti naudojama „Film Patterned Retarder“ (FRP) arba pasyvaus užrakto technologija, kurios išskirtinumas – nemirksintis, tolygiai abiems akims rodomas vaizdas. Jo dėka akys nepavargsta, nesukeliamas galvos svaigimas. Be to, ši technologija leidžia atsisakyti baterijų 3D akiniuose, todėl jie yra lengvi bei patogūs.


„LG Cinema 3D Smart TV“ modeliai turi „Cinema Screen“ dizainą, kurio išskirtinumas – siauras, vos kelių milimetrų rėmelis. Jis vizualiai išplečia ekraną, sustiprina 3D efektus. Elegantiškas ir funkcionalus stendas neatitraukia dėmesio nuo ekrano, patogiai sukiojamas į šalis.


„LG Cinema 3D Smart TV“ eilę metų laimi „CES Innovations Awards“ apdovanojimus už programinės ir operacinės sistemos kokybę. Ne išimtis ir „CES 2013“ paroda. Gruodžio mėnesį modelis „LG 55LA6900“ už energijos efektyvumą ir ekologiškas savybes laimėjo „Environmental Product Declaration“ (EPD) apdovanojimą iš „Underwriters Laboratories“.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 117 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 49 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com.


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras. Daugiau informacijos – www.lge.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.