23 rugpjūčio 2013

Pristatyti „Canon“ modeliai – „PowerShot G16“ ir „PowerShot S120“

„Canon“ papildė „PowerShot“ seriją pristatydama „PowerShot G16“ ir „PowerShot S120“ modelius. Šie pažangūs kompaktiniai fotoaparatai išsiskiria sparta ir reakcija.
Abiejuose modeliuose įdiegtas naujasis galingas „Canon“ vaizdų procesorius DIGIC 6. „Canon“ HS sistema, veikianti šiuose modeliuose, jungia DIGIC 6 procesorių su 12,1 megapikselio 1/1,7 tipo didelio jautrumo CMOS jutikliu, todėl net esant prastam apšvietimui užtikrinami didelio dinaminio diapazono detalūs, beveik neturintys triukšmo vaizdai. Sistemos jautrumas yra iki ISO 12 800. Abiejuose įrenginiuose veikia belaidis ryšys.


Abu fotoaparatai užtikrina ypač spartų fotografavimą bei veikimą ir išlaiko maždaug 9 k./sek. nepertraukiamo fotografavimo spartą. Fotografai taip pat gali pasinaudoti padidinta automatinio fokusavimo (AF) sparta – „PowerShot G16“ dabar 41 % spartesnis už savo pirmtaką „PowerShot G15“, o „PowerShot S120“ AF sparta yra 50 % didesnė nei jo pirmtako „PowerShot S110“.


„PowerShot G16“
„PowerShot G16“ turi itin ryškų vaizdą užtikrinantį f/1,8–2,8 diafragmos originalų „Canon“ objektyvą su 5 kartų optinio artinimo funkciją. Su šiuo objektyvu galima nustatyti f/1,8 diafragmos dydį esant 28 mm pločio kampui ir f/2,8 dydį esant maksimaliam 140 mm židinio nuotoliui. Tai naudinga esant prasto apšvietimo sąlygoms, nes leidžia naudoti trumpą išlaikymą ir užfiksuoti vaizdus net ir naudojant visą optinio artinimo diapazoną.


G16 yra pirmasis „PowerShot G“ serijos modelis, turintis belaidžio ryšio funkciją.
Su nauja funkcija „Image Sync“ galima papildomai išsaugoti užfiksuotus vaizdus. Ši funkcija nustato geriausią vaizdų atsarginių kopijų išsaugojimo būdą, pasirinkdama arba internetinę „debesų“ technologijos laikmeną arba registruotą kompiuterį ir automatiškai sinchronizuoja užfiksuotus vaizdus.
„Canon“ G serijos fotoaparatas skirtas pažengusiems fotografams. Neseniai „Canon Professional Network“ atlikto tyrimo metu buvo nustatyta, kad 83 % G serijos fotoaparatų turėtojų naudoja juos asmeninei fotografijai, o net 53 % – ir profesiniams tikslams.


„PowerShot S120                          
„PowerShot S120“ yra pirmasis S serijos modelis ir ploniausias pasaulyje fotoaparatas, turintis f/1,8 objektyvą. Fotoaparato objektyvas užtikrina ryškumą net esant tamsiai aplinkai, nes turi plačią diafragmą (f/1,8) ir galingą 24 mm 5 kartų optinio artinimo funkciją.


Rankinio valdymo lankstumas
Kaip ir „Canon“ EOS skaitmeniniuose veidrodiniuose fotoaparatuose abiejų modelių ekspozicijos nuostatas galima valdyti visiškai rankiniu būdu. Fotoaparatai atpažįsta RAW formatą.
Naujuosiuose modeliuose įdiegti du nauji kūrybiniai filtrai – „Star“ ir „Background Defocus“. Patobulintos didelio dinaminio diapazono (HDR) režimo galimybės. „Star“ režimas veikia prasto apšvietimo sąlygomis su didelėmis ISO jautrumo charakteristikomis. Jis turi tris skirtingas iš anksto nustatytas nuostatas: „Star Nightscape“, „Star Trails“ ir „Star Time-lapse movie“. Naujasis „Background defocus“ režimas iš karto automatiškai sulieja ir sukuria gražiai blankų foną. Patobulintas HDR režimas naudingas fotoaparatą laikant rankose ir fiksuojant nuotraukas šiuo režimu.


Vaizdo aiškumas, naudojant išmanųjį vaizdo stabilizatorių
Pripažinta „Canon“ optinio vaizdo stabilizatoriaus (OIS) technologija mažina fotoaparato judėjimo efektą, naikina nuotraukų ir filmuotos medžiagos vaizdo neryškumą. Išmaniojo vaizdo stabilizavimo funkcija automatiškai atpažįsta fotografavimo arba filmavimo sąlygas ir taiko tinkamiausią iš septynių iš anksto nustatytų vaizdo stabilizatoriaus režimų. Abiejuose modeliuose taip pat yra penkių ašių „Enhanced Dynamic IS“ dinaminis vaizdo stabilizavimo režimas, mažinantis fotoaparato judėjimo efektą, paprastai atsirandantį filmuojant iš važiuojančios transporto priemonės ar einant.


 „Full HD“ raiškos filmai
„PowerShot G16“ ir „PowerShot S120“ leidžia „Full HD“ (1920 x 1080) raiškos ir 60p spartos filmus įrašyti su erdviniu garsu. Abiejų fotoaparatų optinio artinimo funkcijas galima naudoti ir filmuojant. „Tracking AF“ automatinio fokusavimo funkcija filmuojant užtikrina, kad filmuojami objektai matytųsi ryškiai, aiškiai ir būtų gerai sufokusuoti. Į „PowerShot G16“ įdiegta „Fine Detail Movie“ apdorojimo ir triukšmo mažinimo funkcija, esant 60p spartai, leidžia kokybiškai filmuoti prasto apšvietimo sąlygomis. Prieš filmuodami vartotojai gali pasirinkti rankinius fokusavimo nustatymus, naudodami „Manual Focus Peaking“ funkciją. Su šia funkcija galima pažymėti didžiausio kontrasto sritį ir taip užtikrinti tiksliai sufokusuotą vaizdą.


 „PowerShot S120“ ir „PowerShot G16“ filmuoja MP4 formatu, todėl užfiksuotus filmus lengvai galima perkoduoti pačiame fotoaparate sumažinus filmo dokumento dydį (iki 88 %) ir perkelti į išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius.


Pagrindinės „PowerShot G16“ charakteristikos:
 • Šviesus f/1,8–2,8, 28 mm, 5 kartus artinantis objektyvas
 • HS sistema: 12,1 MP CMOS jutiklis, DIGIC 6 procesorius
 • Išmanusis vaizdo stabilizatorius su 5 ašių vaizdo įrašo stabilizavimo funkcija
 • Ypač spartus: iki 9,3 k./sek.[1]
 • 7,5 cm (3,0 col.) skystųjų kristalų ekranas, optinis vaizdo ieškiklis (OVF)
 • Priekinis ratukas, rankinis reguliavimas, RAW formatas
 • „Full HD“ raiška (60 k./sek.)
 • Belaidis ryšys; GPS vietos nustatymai per mobilųjį telefoną
 • „Star“ režimas
 • Įvairūs priedai
Pagrindinės „PowerShot S120“ funkcijos:
 • 24 mm, f/1,8, 5 kartus artinantis objektyvas
 • HS sistema: 12,1 MP CMOS jutiklis, DIGIC 6 procesorius
 • Išmanusis vaizdo stabilizatorius su 5 ašių vaizdo įrašo stabilizavimo funkcija
 • Ypač spartus: iki 9,4 k./sek.[1]
 • 7,5 cm (3,0 col.) jutiklinis ekranas
 • Objektyvo valdymo žiedas, visiškas rankinis reguliavimas ir RAW formatas
 • „Full HD“ raiška (60 k./sek.)
 • Belaidis ryšys; GPS vietos nustatymai per mobilųjį telefoną
 • „Star“ režimas
 • Pasirenkamas iki 40 m gylio vandeniui atsparus dėklas
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.