10 vasario 2014

Pristatytas daugiafunkcinis „Canon“ spausdintuvas nedidelėms įmonėms

Pasaulinė vaizdo technologijų lyderė „Canon Europe“ paskelbė išleidžianti „imageRUNNER“ serijos kompaktišką A3 formato, nespalvoto vaizdo daugiafunkcinį tinklo spausdintuvą „imageRUNNER 2202N“. Įrenginys pritaikytas smulkaus ir vidutinio dydžio įmonių darbuotojams.
Naujasis spausdintuvas „imageRUNNER 2202N“ nuo savo pirmtakės „Canon“ „imageRUNNER 2400“ serijos skiriasi tuo, kad naujasis įrenginys gali veikti tinkle ir leis nedidelėms komandoms bendrai naudotis spausdinimo ir nuskaitymo funkcijomis. Be to, nauja išmanioji darbalaukio programa „MF Toolbox“ leidžia vartotojams lengvai nuskaityti, išsaugoti ir dalintis dokumentais. Naudojant šią programą, nuskaityti reikalingą medžiagą galima vos keliais spustelėjimais, o nuskaitytus vaizdus kompiuteryje galima įrašyti PDF formatu, prisegti prie el. laiško arba persiųsti į nurodytą programą. Spausdintuvas „imageRUNNER 2202N“  turi mėgstamiausių nuostatų mygtuką, kurį paspaudę greitai pasieksite dažniausiai naudojamas funkcijas.


Šiuo daugiafunkciniu įrenginiu galima atlikti produktyvų spausdinimą, kopijavimą ir nuskaitymą iki 22 p./min. sparta. Įrengus tokius priedus, kaip papildomas popieriaus dėklas, dvipusio spausdinimo funkcija ir automatinis dokumentų tiektuvas, galima dar labiau padidinti darbo produktyvumą. 


Naujasis spausdintuvas „imageRUNNER 2202N“ yra kompaktiškas, todėl jis lengvai tilps net ir nedideliuose biuruose ir atras savo vietą ant darbo stalo ar grindų.


Naujasis įrenginys pasižymi aukščiausiu mažiausių įprastinio energijos sunaudojimo (TEC) rodikliu ir ramybės būsenoje išeikvoja vos 2 vatus elektros energijos. Dėl „Canon“ fiksavimo pagal poreikį technologijos šis įrenginys greitai įsijungia iš ramybės būsenos. Didesnės talpos „Canon“ dažų kasetė  ir patvarus spausdinimo būgnas užtikrina veiksmingą, aukštos kokybės nespalvotų dokumentų spausdinimą ir maksimalų eksploatavimo laiką.
Spausdintuvą „imageRUNNER 2202N“ bus galima įsigyti jau 2014m. kovo mėn.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.