13 balandžio 2015

Pristatytas 24 colių įstrižainės 4K raiškos „Canon“ monitorius

„Canon“ kartu su EOS C300 Mark II kamera profesionalams ir XC10 kamera mėgėjams pristatė 4K raiškos pagalbinį monitorių DP-V2410.
24 colių įstrižainės 4K raiškos monitorius DP-V2410
Monitorius DP-V2410 skirtas transliuoti reportažus bei peržiūrėti ir redaguoti turimą filmuotą medžiagą.
Monitorius transliuoja 4K raiškos (4096 x 2160) vaizdą. DP-V2410 įdiegtas naujasis plataus dinaminio diapazono režimas (HDR), todėl puikiai matomos tiek stipriai apšviestos, tiek šešėlyje esančios sritys; vaizdas atrodo natūralus ir tikroviškas. Monitorius pritaikytas kino projekcijos spalvų gamai DCI-P3, transliacijų produkcijos spalvų gamai ITU-R BT.2020 ir „ACES Proxy 1.0“ standartui. Monitorius turi IPS ekraną su RGB šviesos diodų foninio apšvietimo sistema, kuri užtikrina 2 000:1 kontrasto santykį, o „Canon“ automatinė spalvų ir ryškumo koregavimo sistema padeda nuolatos išlaikyti vienodą vaizdo kokybę, spalvingumą ir ryškumą.
Modelyje DP-V2410 yra 3G-SDI, HD-SDI ir HDMI 2.0 jungtys; taip pat įdiegtas demozaikinimo algoritmas, todėl monitoriuje galima peržiūrėti RAW formato vaizdą tiesiogiai iš atitinkamų „Cinema EOS“ vaizdo kamerų. Tai leidžia sutaupyti sąnaudas atskiram demozaikiniam įrenginiui. Vaizdo kokybės siejimo funkcija automatiškai sinchronizuoja spalvų nuostatas pagal pritaikytų „Canon“ kamerų nuostatas, todėl nebūna derinimo klaidų.
Visas rinkinys funkcijų, naudojamų filmavimo aikštelėje, leidžia sparčiai ir lengvai peržiūrėti turinį, įskaitant 4K raiškos vaizdui pritaikytą „Wave Form Monitor“ ir „Vectorscope“ funkciją, matuojančią spalvų duomenis, šviesumą ir ryškumą. Monitoriuje veikia 1D / 3D peržvalgos lentelės (LUT), skirtos kuo tikslesnei peržiūrai, ir garso lygio matuoklis, padedantis tiksliai įrašyti garsą.
DP-V2410 įranga įmontuota į ploną ir patvarų korpusą su tvirta rankena. Monitorius sveria vos 12 kg, todėl jį nesunku gabenti iš vienos filmavimo aikštelės į kitą. Jame įtaisytas 24 V nuolatinės įtampos maitinimo blokas, leidžiantis nepertraukiamai dirbti visą dieną.
Europoje DP-V2410 turėtų pasirodyti 2015 m. 4 ketvirtyje.
Apie „Canon Europe“
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.