2 gegužės 2012

Pristatyta pirmoji LG debesų kompiuterijos paslauga įvairių tipų įrenginiams

„LG Electronics“ (LG) pristatė debesų kompiuterijos paslaugos „LG Cloud“ BETA versiją, skirtą apsikeitimui duomenimis tarp skirtingų tipų elektroninių įrenginių. Tai pirmoji rinkoje paslauga, leidžianti dalintis turiniu tarp išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema, kompiuterių ir išmaniųjų televizorių su 2.0 ir vėlesne „Netcast“ versija be atskirų priedelių.
Norint naudotis naująja paslauga, vartotojams tereikia parsisiųsti „LG Cloud“ programėlę į telefoną (iš „Google Play“ ar „LG Smart World“ parduotuvių), televizorių su „Smart TV“ funkcija (iš „LG Smart World“) ar kompiuterį (iš interneto puslapio www.lgecloud.com). „LG Cloud“ automatiškai sinchronizuoja įrenginių turinį su paslaugos serveriu. Nuotraukos, vaizdo ar garso įrašai iš telefono į kompiuterį ar atvirkščiai perkeliami kone akimirksniu, nes, kitaip nei kitos debesų kompiuterijos pagrindu veikiančios paslaugos, „LG Cloud“ duomenis tarp įrenginių transliuoja tiesiogiai, o ne persiunčia. Šią galimybę suteikia technologija „LG Real-time Streaming Transcoding“ – apsikeitimas duomenimis vyksta serveryje realiu laiku, o ne įrenginyje, todėl nereikia diegti papildomų kodekų ar konvertavimo programų.


„LG Cloud“ paslauga pritaikyta ir 3D formato turiniui. Specialiu 3D telefonu užfiksuotus vaizdus ir nuotraukas į televizorių „LG Cinema 3D Smart TV“ paprasta perkelti mobiliuoju 3G ar belaidžio interneto ryšiu.


„Neretai debesų kompiuterijos pagrindu veikiantys serveriai naudojami kaip vieno tipo turinio saugykla. Mes kuriame įrenginius, kuriuos duomenų apsikeitimui naudoja milijonai vartotojų, todėl „LG Cloud“ paslaugai taikome naujus kriterijus. Netrukus vartotojams neužteks naudotis vienu „debesimi“ klausantis muzikos, kitu – žiūrint filmus ar naudojantis dokumentais. Todėl LG paslauga padaro šį procesą daug paprastesnį“, – sakė Havis Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius, kuris vadovaus ir „LG Cloud“ paslaugos plėtojimui skirtam padaliniui „Smart Business Center“.


„LG Cloud“ bus dviejų tipų – tiek mokama, tiek ir nemokama. Tai bus nustatoma atskirai kiekvienoje šalyje, kur bus siūloma naujoji paslauga.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse. 120-yje kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje dirba daugiau nei 93 tūkstančių žmonių. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 48,97 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. LG yra pasaulinis ir technologinis „Formulės-1“ partneris, turintis išskirtines teises šio renginio metu pristatyti vartotojų elektronikos prekes, mobiliuosius telefonus bei duomenų procesorius. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.