7 gegužės 2015

Pristatyta LG garso sistema – puikiausiems vasaros vakarėliams

„LG Electronics“ plečia garso įrenginių, siūlomų Lietuvoje, asortimentą ir pristato itin galingą 2900 vatų galios garso sistemą CM9740. Nepaisant kompaktiško dydžio, CM9740 pasižymi neįtikėtinai švariu ir galingu garsu, kurį tik dar labiau sustiprina puikiai suderintos žemų dažnių kolonėlės. Garso sistema CM9740 turi įvairių papildomų funkcijų („Smart DJ“, „Auto DJ“, „X Flash“ ir kt.) bei galimybę keliais būdais retransliuoti grojamą muziką.
LG CM9740 garso sistema pasižymi ryškiu ir itin skaidriu 2900 vatų galios garsu, kuris kuriamas iš nedideliuose rėmuose įspraustų dinamiško ir žemo dažnio kolonėlių. LG garso sistemą sudaro dvi nedidelės, vos 62 cm aukščio kolonėlės ir valdymo blokas, kuris yra juodos ir raudonos spalvos.


Funkcija „Smart DJ“ leidžia pasijausti tarsi stovint už tikro diskotekų vedėjo pulto – įvairius muzikos garsus bus galima išgauti naudojant „Flanger“, „Phaser“, „Chorus“, „Delay“ ir kitus garso efektus. Naujus ritmus nesunku sukurti pasitelkiant „Backspin“, „Crossfade“ ir „Beatbox“ efektus, o keičiant ritmus ar naudojant balsinius pavyzdžius lengva patobulinti mėgstamiausius kūrinius. „Auto DJ“ funkcija leidžia sulieti vienos dainos pabaigą su kitos pradžia, taip sukuriant nepertraukiamos muzikos efektą. Tuo tarpu „X Flash“ funkcija leidžia vizualiai pamatyti grojamą muziką, kurios ritmas atkuriamas raudonai ir baltai mirksinčiomis LED šviesomis.


CM9740 komplektuojama su įvairiomis jungtimis, tarp kurių – USB, „Bluetooth“ ir „Portable In“. „Bluetooth“ sąsaja suteikia galimybę klausytis muzikos tiesiai iš išmaniojo telefono ar kitų suderinamų prietaisų, o standartinė 3,5 mm garso jungtis leidžia prijungti beveik bet kurį muzikinį prietaisą, turintį ausinių jungtį. Be to, galima į USB atmintinę įrašyti garso takelį iš kompaktinio disko ar FM bangomis transliuojamas radijo programas, kol jų tuo pat metu klausomasi.


Naujausia LG garso sistema valdoma tiek nuotolinio valdymo pultu, tiek pasitelkiant specialią „Remote App“ programėlę, kuri, per „Bluetooth“ ryšį, pavers jūsų išmanųjį telefoną ar planšetę nuotolinio valdymo pultu.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2012 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 45,22 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2012 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.