18 rugsėjo 2012

Pristatomas naujasis „Canon“ EOS modelis – EOS 6D

Bendrovė „Canon“ pristatė naująjį EOS serijos skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą EOS 6D. Tai lengviausias pasaulyje DSLR fotoaparatas su pilno kadro CMOS jutikliu. Šis modelis yra įvadinis pilno kadro „Canon“ gaminių serijoje, taip pat, pirmasis EOS serijoje, kuriame įdiegta „Wi-Fi“ ir GPS ryšio įranga.
WiFi ir GPS  suteikia galimybę papildyti užfiksuotus kadrus jų vietovės duomenimis bei perkelti juos belaidžiu ryšiu į kompiuterį ar išmaniuosius telefonus. Dydžiu ir svoriu į EOS 60D panašaus naujojo modelio galimybės dar labiau atsiskleidžia naudojant įvairius EOS sistemai priklausančius plačiakampius EF objektyvus.


Išskirtinė kokybė


Fotoaparate EOS 6D įtaisytas naujos konstrukcijos 20,2 megapikselių pilno kadro CMOS jutiklis. Jis suteikia fotografams galimybę išgauti aukštos rezoliucijos plakato dydžio nuotraukas arba iškirpti norimą kadro detalę, neprarandant aukštos jos kokybės.


ISO diapazonas siekia 100–25 600 (galima išplėsti iki 50–102 400) ir leidžia lengviau užfiksuoti ryškius ir tikroviškus atvaizdus beveik visiškoje tamsoje. Tokias galimybes sustiprina įdiegta naujoji vienuolikos taškų automatinio fokusavimo sistema. Naudojant ją, fokusuoti galima iki EV-3, kuris prilygsta mėnesienos apšvietimui. Užfiksuoti objektai bus sufokusuoti, o gautame vaizde liks itin mažai triukšmo.


Itin plačios galimybės 


Naujojo modelio pilno kadro jutiklis leidžia laisvai kontroliuoti lauko gylį fotografuojant portretus. Tai palengvina jų išskyrimą išlietame (blur‘o) fone. Su EOS 6D fotografai gali naudoti visas plačiakampių EF objektyvų, kurių modelių įvairovė prasideda nuo 8 mm iki 800 mm židinio nuotolio, galimybes. Be to, galinga atvaizdų apdorojimo sistema DIGIC 5+ leidžia naudotis įvairiais automatiniais ir kūrybiško fotografavimo režimais, kurios papildo ir rankinio reguliavimo galimybes.


EOS 6D įdiegtas HDR režimas leis nevienodomis apšviestumo sąlygomis kokybiškai užfiksuoti tiek labai ryškias, tiek ir menkai apšviestas kadro sritis. Skirtingų ekspozicijų funkcija suteikia galimybę vienam atvaizdui fotoaparate taikyti iki devynių skirtingų ekspozicijos verčių ir taip sukurti įspūdingą galutinę nuotrauką.


Taip pat fotoaparate įdiegtas tylusis režimas, leidžiantis fotografuoti neatkreipiant į save dėmesio, o vienos ašies elektroninis gulsčiukas, matomas vaizdo ieškiklyje arba skystųjų kristalų ekrane, padeda užtikrinti, kad derinant kadro kompoziciją horizontas nebūtų pakrypęs.


Bendrinimo galimybės


Naudojantis šiame fotoaparate esančiu belaidžiu ryšiu, fotografai gali savo darbus bendrinti vos tik juos sukūrę. Belaidžiu ryšiu nuotraukas galima perkelti į išorines laikmenas, paskelbti socialiniuose tinkluose, tarkime „Facebook“ ir „YouTube“ bei spausdinti belaidžiu ryšiu veikiančiu „Canon“ spausdintuvu.


Filmuotą medžiagą ir nuotraukas galima peržiūrėti su DLNA standartu suderintuose didelės raiškos televizoriuose. Be to, prijungus fotoaparatą prie išmaniojo telefono, galima jį valdyti ir nuotoliniu būdu –  reguliuoti fotografavimo nustatymus, fokusuoti, nustatyti išlaikymo funkcijas ar peržiūrėti užfiksuotus kadrus. 


Naudodamiesi EOS 6D esančia GPS duomenų registravimo funkcija, fotografai gali sudaryti išsamesnį duomenų rinkinį apie nukeliautą maršrutą, kurį peržiūrėti galės su „Map Utility“ programa.


Tvirta ir patogi konstrukcija


Vos 144,5 x 110,5 x 71,2 mm matmenų ir 770 g svorio naujasis modelis yra nepralaidus dulkėms ir vandeniui, o iš dalies magnio pagamintas korpusas užtikrina puikią vidaus įrangos apsaugą.


Nuotraukas galima peržiūrėti didelės raiškos 7,7 cm (3,0 col.) skystųjų kristalų ekrane „Clear View“, kuriame atspindžių nesudarančios konstrukcinės dalys užtikrins gerai matomą vaizdą net žiūrint ryškioje saulės šviesoje.


Naujasis elementų laikiklis BG-E13 suteikia galimybę prijungti papildomą maitinimo šaltinį, kad būtų galima ilgiau fotografuoti. Be to, jį suėmus lengviau fotografuoti ir statmenu, ir gulsčiu fotoaparatu. Elementų laikiklyje įtaisius dvi LP-E6 baterijas, galima užfiksuoti dvigubai daugiau kadrų. Taip pat jam tiks ir AA dydžio maitinimo elementus.


  • Pagrindinės EOS 6D ypatybės
  • Pilno kadro 20,2 megapikselių jutiklis.
  • Tvirta konstrukcija ir nedidelis svoris.
  • Didžiausia ISO vertė 25 600 (išplečiama iki 102 400).
  • 11 žingsnių automatinio fokusavimo sistema, jautriai reaguojanti, esant net -3EV.
  • GPS duomenų registravimo funkcija.
  • Dokumentų perkėlimas ir nuotolinis valdymas „Wi-Fi“ ryšiu.
  • Filmavimas „Full-HD“ raiška.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.