8 sausio 2015

Pristatoma drabužių valykla namuose „LG Styler“

Technologijų parodoje CES, „LG Electronics“ (LG) pristatė naujos kartos drabužių valyklą „LG Styler“. Ji skirta tiek kasdienių, tiek sunkiai prižiūrimų drabužių – švarkų, paltų, megztinių – priežiūrai namuose. Garų pagalba „LG Styler“ panaikina nemalonius kvapus, nuo nešiojimo susidariusias raukšles, o valymui nenaudoja jokių dezinfekavimo priemonių.
„LG Styler“ sukurta patogiai ir greitai atnaujinti drabužių išvaizdą. Funkcija „Styler Odor Removal“ garų pagalba pašalinti nemalonius kvapus, liekančius nuo rūkymo, maisto ar prakaito. Vartotojai netgi gali pasirinkti kvapą, kuriuo kvepės drabužiai po išvalymo. Funkcija „Quick Refresh“ išlaiko drabužių formą ir šviežią kvapą, o „Moving Hanger Action“ švelniai išpurto drabužius po to, kai jiems garais išlyginamos raukšlės. Funkcija „Easy Pants Crease Care“ specialiai skirta kelnių priežiūrai – jos dėka kelnės išvalomos ir išlyginamos per pusvalandį. Išlaikomas ir buvęs kelnių lenkimas.


„LG Styler“ turi įmontuotą karščio siurblį, kuris skleidžia šiltą orą taip, kad valant drabužiai nesusitrauktų, o džiovinant nebūtų pažeistas audinys. Technologija „TrueSteam“ karštais garais panaikina 99,9 proc. drabužiuose ar minkštuose žaisluose esančių mikrobų ir bakterijų. „LG Styler“ efektyvumą šalinant bakterijas patvirtino ir produktų testavimo agentūros, tokios kaip „British Allergy Foundation“ (BAF). Tuo tarpu „Intertek“ atlikti tyrimai atskleidė, kad „LG Styler“ atsisako net 92 proc. chemikalo, naudojamo sausam valymui per pilną 90 min. valymo ciklą.


Naujoji LG drabužių valykla turi išmanią „Smart Diagnosis“ savybę, kuri NFC technologijos dėka į išmaniuosius telefonus atsiunčia informaciją apie „LG Styler“ veikimą, galimus gedimus. Vartotojai į telefoną taip pat gali atsisiųsti ir į „LG Styler“ įdiegti specialius valyklai skirtus režimus.


Lyginant su ankstesne LG drabužių valykla „Styler“, naujoji yra 30 proc. mažesnė, turi modernesnį dizainą – apvalintus kraštus, stiklo duris. Jose įmontuota meniu juosta yra valdoma lietumu, apšviesta ramia, šilta šviesa. Be to, „LG Styler“ skleidžia nestiprų 40 dB garsą, kuris netrikdo net miegant, todėl tinka įvairiose namų erdvėse.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2013 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 53,10 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 


Apie LG Electronics Home Appliance Company
„LG Electronics Home Appliance Company" (LG HA) yra buities įrangos pramonės novatorė, siūlanti sveikesnius ir ekologiškesnius gaminius, kuriuose puikiai dera pažangios technologijos ir madingas dizainas. Kompanija gamina visą spektrą gaminių, galinčių pagerinti kasdienį gyvenimą. LG HA gaminiai, tarp jų šaldytuvai, skalbimo mašinos, indaplovės, kepimo ir virimo įranga, vakuuminiai siurbliai ir integruota įranga sukurta taip, kad tiktų vartotojams visame pasaulyje. LG HA inovatyvios technologijos ir patogumo bruožai, taip pat tokie gaminiai, kaip pirmasis pasaulyje interaktyvus šaldytuvas, skalbimo garu mašina ir orkaitės bei mikrobanginės krosnelės derinys nustato naujas tendencijas buities įrangos pramonėje ir įtvirtina LG kaip pasaulinę lyderę.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.