21 birželio 2013

Prieš Jonines „Tele2“ pagerino ryšį Palangoje

Ruošdamasi Joninių savaitgalio antplūdžiui Palangoje, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ čia atnaujino dvi bazines stotis ir pagerino 2G bei 3G ryšio kokybę.
Atnaujintos bazinės stotys užtikrins geresnę „Tele2“ mobiliojo ryšio ir interneto kokybę ties Klaipėdos ir Kęstučio gatvių sankirta bei aplink Naglio kalną Palangoje.
 
„Per atostogas žmonės mobiliuoju ryšiu naudojasi intensyviai. Vartotojai ne tik skambina ir rašo žinutes, bet ir naršo internete, siunčia nuotraukas. Atnaujindami tinklą pasirūpiname, kad ryšys veiks patikimai ir bus kokybiškas“, – sakė Valerijus Kovzan, „Tele2“ technikos direktorius.
 
Statistika rodo, kad vasaros sezono metu bazinių stočių apkrovos pajūryje padidėja iki 5 kartų.
 
Pasirengdama tam, praėjusį mėnesį „Tele2“ naują bazinę stotį įrengė Nidoje. Vėliau dar viena nauja stotis atsiras Juodkrantėje.
 
Bazinių stočių atnaujinimas ir naujų įrengimas yra dalis „Tele2” prieš metus pradėto viso tinklo modernizavimo.
 
Atliekant jį, keičiamos visos 2G (GSM) ryšio tinklo bazinės stotys, atnaujinamos 3G (UMTS) tinklo stotys bei tinklo įranga. Vien per pirmąjį šių mėtų ketvirtį bendrovė įrengė ir atnaujino 241 bazinę stotį.
 
„Tele2” pirmauja pagal 2G (GSM) ryšio aprėptį, turi antrą didžiausią 3G (UMTS) tinklą ir teikia 4G (LTE) spartaus mobiliojo interneto paslaugas.
 
Bendrovės „RAIT“ 2013 m. gegužės mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.