3 gruodžio 2013

Prekybos tinklas „Iki“ kviečia nuspalvinti sunkiau besiverčiančių šeimų vaikų Kalėdas

Ne visų vaikų Kalėdos būna spalvotos ir smagios, ir ne visi vaikai sulaukia Kalėdų Senelio. Prekybos tinklas „Iki“, įvertindamas sudėtingą kai kurių šeimų finansinę padėtį, rengia jau tradicija tapusią Kalėdinę akciją „Padovanok Kalėdų stebuklą“ ir kviečia visus žmones aukoti vaikams Kalėdines dovanas. Tai padaryti galima dviem būdais: „Iki“ parduotuvėse nupirktus žaislus įmetant į specialią akcijos dėžę arba apsilankius akcijos interneto svetainėje. Kiekvienas apsilankymas joje virs virtualiais pinigais, kuriuos prekybos tinklas „Iki“ skirs papildomiems žaislams nupirkti.
Jau prasidėjusi akcija tęsis iki pat Naujųjų metų.  Prisidėti prie akcijos pirkėjai galės šventiniu laikotarpiu „Iki“ parduotuvėse pirkdami žaislus vaikams ir palikdami juos specialiai tam įrengtose dėžėse. Prieš pat Kalėdas paaukoti žaislai „Maisto banko“ savanorių bus išdalinti vargingose šeimose gyvenantiems vaikams, sukuriant jiems nedidelį Kalėdų stebuklą. Prie akcijos prisidėję žmonės bus apdovanoti akcijos pieštuku arba atvirukų rinkiniu, nes šiemet vykstančios akcijos šūkis – „Nuspalvinkime vaikų Kalėdas“. Kasmet šios akcijos metu surinktos dovanos yra išdalinamos apie 30 tūkst. vaikų.


„Kiekvienas palaikantis akciją prie jos galės prisidėti ne tik pirkdamas žaislų, bet ir nemokamai paaukodamas virtualių akcijos pinigų. Tereikia užsukti į akcijos interneto svetainę arba naršant internete spustelėti ant specialaus akcijos reklaminio skydelio. Kiekvienas apsilankymas šioje svetainėje virs vienu virtualiu centu, o akcijos pabaigoje susumavęs apsilankymų skaičių prekybos tinklas „Iki“  už surinktą virtualių pinigų sumą papildomai paaukos žaislų. Tokiu būdu paaukoti gali ne tik suaugę, bet ir vaikai ar paaugliai, nes apsilankymas svetainėje nieko nekainuoja“, – sako „Iki“ viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.


Kuo daugiau žmonių apsilankys tinklapyje, tuo daugiau remtinų šeimų vaikų gaus „Iki“ dovanotus ir „Iki“ pirkėjų nupirktus žaislus. Interneto bendruomenė taip pat raginama skleisti žinią apie akciją, pasidalinant specialiu akcijos skydeliu „Facebook“ svetainėje ar elektroniniu paštu bei pasidalinant akcijos video filmuku ar kitais originaliais būdais ir informacijos kanalais. Interneto portalų, tinklaraščių autoriai taip pat kviečiami įsidėti į savo tinklapius nuorodą į akciją.


Pirkti ir aukoti žaislus galima visose „Iki“ parduotuvėse, išskyrus „IKI Cento“ ir „IKI Express“, nuo lapkričio 25 iki gruodžio 31 d.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.