18 vasario 2014

„PowerShot SX700 HS“ – ploniausias iki šiol „Canon“ fotoaparatas, kuris vaizdą priartina 30 kartų

„Canon“ pristato savo ploniausią, 30 kartų artinantį skaitmeninį fotoaparatą „PowerShot SX700 HS“. Šiame fotoaparate suderintos „Canon“ objektyvų naujovės su plonu ir kompaktišku korpusu. Fotoaparatas sukuria ryškias, aukštos kokybės nuotraukas ir gyvus „Full HD“ raiškos 60p vaizdo įrašus. Fotoaparate integruota belaidžio ryšio ir NFC atpažinimo funkcija.
Fotoaparatas turi vos 34,8 mm storio korpusą ir 30 kartų optiškai artinantį objektyvą. Plataus kampo 25 mm objektyvas yra lankstus, todėl galite įamžinti gražų kraštovaizdį, o didelis židinio nuotolis suteikia galimybę detaliai perteikti toli esančius objektus. „Canon“ technologija „ZoomPlus“ skaitmeniniu būdu išplečia fotoaparato artinimo gebą iki 60 kartų, tačiau leidžia išlaikyti visos raiškos vaizdo kokybę. Funkcija „Zoom Framing Assist“ padeda išlaikyti objektą kadre, kai naudojama teleobjektyvo artinimo funkcija.
„PowerShot SX700 HS“ veikia „Canon“ HS sistema, kuri apima „Canon“ procesorių DIGIC 6 ir ypač jautrų 16,1 megapikselio CMOS jutiklį, taigi, net esant silpnam apšvietimui, pasieksite gražių rezultatų su ryškiomis detalėmis ir tikroviškomis spalvomis.
„Canon“ optinis vaizdo stabilizatorius su išmaniąja vaizdo stabilizavimo technologija užtikrina, kad nuotraukos būtų ryškios ir aiškios. Prisitaikydamas prie aštuonių skirtingų aplinkos tipų išmanusis vaizdo stabilizatorius ištiria planuojamą pagauti kadrą ir automatiškai pritaiko stabilizavimo režimą, todėl nuotraukos bei vaizdo įrašai yra ryškūs ir stabilūs.
Paspaudę „Mobile Device Connect“ mygtuką galite greitai prisijungti prie išmaniųjų telefonų arba planšetinių kompiuterių ir vos po kelių paprastų žingsnelių nuotraukomis dalintis mėgstamiausiuose socialiniuose tinkluose, tarp jų „Facebook“, „Twitter“ bei „YouTube“. Arba, naudodami naująją NFC funkciją, fotoaparatą galite susieti su įrenginiu – tiesiog sujunkite du įrenginius ir specialioje „Canon“ programėlėje „CameraWindow“ pradėkite bendrinimą.
Tarp naujų „Wi-Fi“ ryšio funkcijų – ir nuotolinis fotografavimas naudojant išmaniuosius telefonus – puikus pasirinkimas, kai fotografas nori būti bendroje nuotraukoje. Taip pat, naudodamiesi „Image Sync“, galite sukurti atsarginę vaizdų kopiją – ši funkcija teikia galimybę belaidžiu būdu perkelti nuotraukas į debesijos atmintines įskaitant ir „CANON iMAGE GATEWAY“, „Flickr“, „Google Drive“ bei tiesiogiai į savo kompiuterį. Be to, vartotojams, norintiems atminti, kur buvo padaryta kiekviena nuotrauka ar vaizdo įrašas, „PowerShot SX700 HS“ funkcija „GPS via Mobile“ gali pažymėti kiekvieno kadro vietą.
Su „PowerShot SX700 HS“ galima filmuoti 1080p „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus. Į „PowerShot SX700 HS“ įtaisytas filmavimo mygtukas, kuriuo fotografavimo režimas perjungiamas į filmavimo režimą, o dėl galingo procesoriaus DIGIC 6 vaizdas filmuojamas 60 k./sek. sparta su aukštos kokybės erdviniu garsu. Penkių ašių patikslintasis dinaminis vaizdo stabilizatorius išlaiko įrašų stabilumą. MP4 formatu įrašytus vaizdo įrašus galima iškart peržiūrėti įvairiausiuose įrenginiuose arba įkelti į socialinius tinklus ir pasidalyti su draugais.
Funkcija „Hybrid Auto“ prieš kiekvieną nuotrauką automatiškai įrašo 4 sekundes veiksmo ir dienos pabaigoje visus įrašus sujungia į vieną filmą, trumpesnį dienos akimirkų įrašą, priminsiantį visus nuotykius.
 „Creative Shot“ pagalba galėsite kurti nepakartojamas nuotraukas kiekvienu užrakto paspaudimu: 46 specialieji efektai suskirstyti į keturias temines kategorijas: vienspalviai, retro, natūralūs ir specialūs. Pasirinkite kategoriją ir „PowerShot SX700 HS“ išmaniai sukurs šešias atskiras nuotraukas pagal pasirinktą kūrybinio efekto temą.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.