19 gruodžio 2014

Populiari kalėdinė naujiena šiemet – gyvos eglių šakos

Prekybos tinklo „Maxima“ duomenimis, šių metų prekybos tinklo naujiena – kirstos eglių šakos – tarp pirkėjų itin „prigijo“. Šiuo metu tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje jų per kelias dienas nupirkta beveik pusantro tūkstančio vienetų. Eglių šakos sparčiai populiarėja dėl patogumo – eglišakiu Kalėdoms galima papuošti ir nedidelę erdvę, taip pat malonaus eglės skleidžiamo kvapo, nedidelės kainos ir augančio gyventojų sąmoningumo. 
„Eglės šakas kaip alternatyvą šiais metais pasiūlėme pirkėjams, kurie mėgsta „gyvos“ eglės kvapą, bet neturi erdvės ar nenori įsigyti viso medžio, taip pat tiems, kuriems svarbi kaina. Eglės šaka mūsų tinklo parduotuvėse kainuoja simboliškai – vos 5 litus, ją patogu įsigyti bet kuriuo metu mūsų parduotuvėse, įprastai apsiperkant“, – sako bendrovės „Maxima LT“ Komercijos direktorė Nijolė Penkovskienė.
Be eglių šakų natūralumą vertinantiems klientams „Maxima“ šiemet taip pat siūlo egles vazonuose, kurias pavasarį galima pasodinti lauke, taip pat kirstas eglutes. Tiek gyvos eglės vazonuose, tiek kirstos eglutės šiemet gerokai populiaresnės nei pernai ir, kaip ir visos kalėdinės prekės, pradėtos pirkti anksčiau. Nuo kalėdinės prekybos pradžios eglučių vazonuose parduota net 45 proc. daugiau, o kirstų – pustrečio karto daugiau nei pernai.
Vazoninės eglutės į „Maxima“ parduotuves atkeliauja iš vietinių medelynų, o kirstos atvežamos iš kaimyninės Latvijos. Gyvų eglučių kainos šiemet svyruoja nuo 19,99 iki 90 litų, priklausomai nuo jų dydžio ir rūšies. „Maxima“ klientai gali rinktis iš paprastų, serbinių, sidabrinių ir baltųjų eglių.
Vis tik šventiniu periodu pačios populiariausios išlieka dirbtinės eglutės. Tradiciškai jų nuperkama kelis kartus daugiau nei gyvų ar kirstinių. Dirbtines eglutes renkasi praktiškumą vertinantys žmonės. Dirbtinių eglučių kainos svyruoja nuo 10 iki 500 litų. Populiarumo jos nepraranda – dirbtinių eglučių šiemet parduota jau 12 proc. daugiau nei pernai, perkamiausios yra 60 ir 90 cm aukščio dirbtinės eglutės.
Didžiausias susidomėjimas eglutėmis – nesvarbu ar gyvomis, ar dirbtinėmis – pastebimas nuo gruodžio mėnesio vidurio iki pat švenčių.
Šiuo metu „Maxima“ parduotuvėse galima įsigyti ir mažas eglutes primenančių šventinių kiparisų bei puansetijų, kurios jau tapo tradicine namų puošmena kalėdiniu laikotarpiu. Tiesa, kiparisai šiemet sulaukė kiek mažiau dėmesio nei pernai – jų kol kas parduota trečdaliu mažiau. Puansetijų pardavimai jau kelerius metus išlieka stabilūs.
Šiuo metu prekybos tinklui „Maxima“ priklauso 229 prekybos centrai, o kasdien juose apsiperka daugiau nei 0,5 mln. pirkėjų, juose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.