26 lapkričio 2015

Poilsiaujantiems Kroatijoje – kokybiškesnis mobilusis ryšys

Nuo gruodžio vidurio Lietuvos gyventojai, keliaujantys į Kroatiją, galės naudotis kokybiškesniu mobiliuoju ryšiu. Atnaujintas „Tele2“ duomenų perdavimo tinklas taps moderniausiu visoje Kroatijoje: duomenų siuntimas bus dvigubai greitesnis, o padengimas aprėps dukart daugiau šalies teritorijos nei anksčiau.
Kelionių organizatorių duomenimis, Kroatija lietuviams yra tarp penkių pagrindinių poilsinių kelionių krypčių, todėl mobilusis ryšys mūsų šalies vartotojams ten svarbus. „Tele2“ statistika rodo, kad per vasaros atostogas, kai poilsiautojų Kroatijoje padaugėja, lietuvių naudojimasis tarptinkliniu ryšiu šioje šalyje padvigubėja.


Pagerėjusiu ryšiu galės pasinaudoti ne tik „Tele2“, bet ir kitų operatorių klientai, atvykę į Kroatiją. Tam reikia nustatyti rankinį tinklo parinkimą ir pasirinkti „Tele2“ tinklą.


„Pasitelkę aukščiausio lygio specialistus ir išsikėlę ambicingą iššūkį, visą duomenų perdavimo tinklą atnaujinome ir moderniausiu šalyje pavertėme vos per 9 mėnesius. Mūsų kitas pažadas klientams – pirmąjį kitų metų ketvirtį pristatyti platų 4G tinklą ir suteikti klientams galimybę naudotis ypač sparčiu internetu“, – sakė Malin Holmberg, „Tele2“ vadovė Kroatijoje ir „Tele2“ grupės vykdomoji viceprezidentė Centrinės Europos ir Eurazijos rinkose.


Kokybiškesnis mobilusis ryšys taps prieinamas 99% proc. Kroatijos gyventojų. Mobiliojo interneto padengimas pasieks 97 proc. populiacijos, o greitkelių padengimas – 98 procentus. Užbaigus tinklo modernizavimą „Tele2“ Kroatijoje iškart pradės dar spartesnio 4G interneto diegimą. Šis tinklas pradės veikti pirmąjį kitų metų ketvirtį ir nuo pat pradžių turės platų padengimą.


Atsižvelgus į klientų poreikius, duomenų perdavimo tinklas Kroatijoje buvo modernizuotas maksimaliai greitai – per 9 mėn., nors iš pradžių tam planuota skirti iki 2 metų. Tam buvo skirta papildomų investicijų, dirbo per 500 specialistų iš išorės, o „Tele2“ dirbančių specialistų skaičius išaugo 25 procentais.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.