19 vasario 2016

Ploniausias „Canon“ fotoaparatas, artinantis net 40 kartų

„Canon“ pristatė PowerShot SX720 HS – ploniausią ir daugiausiai kartų artinantį vaizdą „Canon“ fotoaparatą. Šiame modelyje įtaisytas 20,3 megapikselio CMOS jutiklis ir vaizdo procesorius DIGIC 6, kurie kartu sudaro „Canon“ HS sistemą, užtikrinančią aukštą nuotraukų ir „Full HD“ raiškos filmų kokybę net prasto apšvietimo sąlygomis. 
Artinimo ir kokybės santykis                                                                      
Fotoaparato korpusas yra vos 35,6 mm storio, o optinis artinimas siekia 40 kartų. Naudojant funkciją „ZoomPlus“ – iki 80 kartų. Patobulinto kadravimo artinant funkcija prisitaiko prie kadre esančių žmonių skaičiaus – priartina arba atitolina vaizdą taip, kad visi tilptų į kadrą. Fotoaparate „PowerShot SX720 HS“ esantis išmanusis vaizdo stabilizatorius nepertraukiamai veikia, kad užtikrintų geriausią vaizdo kokybę.
Filmavimas „Full HD“ raiška
„PowerShot SX720 HS“ filmuoja „Full HD“ raiškos filmus, kurie iki 60p kadrų dažniu įrašomi į MP4 formato failus. Dėl „Canon“ dinaminio vaizdo stabilizavimo ir automatinė horizontalaus vaizdo kūrimo funkcijų, vaizdas, nufilmuotas einant ar nepatogiu kampu laikant fotoaparatą, bus stabilus.
Neribotas kūrybiškumas ir bendrinimas
Kūrybiško fotografavimo režimas taiko įvairius flirtus ir efektus bei sukuria penkias vaizdo versijas. Patiems nieko nemontuojant, fotoaparatas gali sukurti vaizdo albumą iš svarbiausių momentų. Dinaminio NFC ir „Wi-Fi“ funkcijos atveria galimybes iškart dalintis brangiomis akimirkomis.
Pagrindinės „PowerShot SX720 HS“ savybės:
Lengvas ir kompaktiškas korpusas
Kokybiškas filmavimas
Paprastos naudoti prisijungimo, bendrinimo ir atsarginių kopijų kūrimo funkcijos
Puiki kokybė net ir prasto apšvietimo sąlygomis 
Apie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA). „Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai. Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.