3 birželio 2013

Pirmoji programėlė Lietuvos sporto klubų lankytojams - „Impuls“ klientams

Nuo šiandien visi išmaniųjų telefonų „Android“ turėtojai gali naudotis nemokama „Impuls.lt“ programėle. Tai – pirmoji programėlė Lietuvoje, skirta sportuojantiems sporto ir sveikatingumo klubuose. Su šia programėle „Impuls“ klubų lankytojams bus patogiau planuoti mėgstamas treniruotes, susikurti asmeninį treniruočių grafiką. Programėlė taip pat leis greitai sužinoti apie pasikeitusį treniruočių tvarkaraštį, atnaujintas paslaugas, sekti naujienas.
Šiuolaikiniam žmogui darosi itin svarbu planuoti savo dienotvarkę, kurios neatsiejama dalimi tampa sportiniai užsiėmimai. Kad kasdieniame informacijos ir atsakomybių sraute sportas taptų sveiku įpročiu,  žmogui būtina priminti laiku savimi pasirūpinti. Naujosios „Impuls“ programėlės kūrėjai neabejoja, kad nuo dabar kiekvienas, besirūpinantis savo fizine sveikata, nepamirš įtraukti sporto užsiėmimus į dienotvarkę.


 „Impuls“ klubų lankytojams nuolat atnaujiname grupines treniruotes, plečiame jų spektrą ir kiekį – tikime, kad šie užsiėmimai padeda mūsų klientams greitai ir kokybiškai siekti rezultato, jie įtraukia ir padeda bendrauti tarpusavyje. Kadangi daugeliui mūsų lankytojų sportas tampa neatsiejama gyvenimo dalis, jiems labai svarbu planuoti ir patogiai valdyti informacijos srautą. Siekiantiems išsiugdyti sveiką įprotį sportuoti kasdien klientams nusprendėme apie tai nuolat priminti šiuolaikinių informacinių technologijų priemonėmis. Atsižvelgdami, jog dauguma jų naudoja išmaniuosius  telefonus, pristatome programėlę, leidžiančią vienu ekrano prilietimu  valdyti su lankomu sporto klubu susijusią informaciją“, -  sako sporto ir sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis. „Išmaniuosius telefonus jau turi ketvirtadalis šalies gyventojų, o mūsų vertinimu tarp „Impuls“ lankytojų jų naudojimas siekia net 40%, taigi norime mūsų klientams suteikti patogų ir kasdienį įrankį, kuris taupys jų laiką bei padės teikti kokybiškesnes paslaugas“.


„Impuls“ lankytojai, naudodamiesi šia programėle, greitai ir lengvai įtrauks norimas treniruotes į savo asmeninį kalendorių telefone, nesudėtingai skambučiu užsiregistruos į pasirinktą užsiėmimą, matys reikalingus pasikeitimus treniruočių tvarkaraštyje, skaitys jiems skirtas žinutes, ras daugiau informacijos apie savo sporto klubą, treniruotę ar dominantį trenerį.


„Ši programėlė – tai pirmasis projektas su sporto klubu.  Programėlė yra pritaikyta sportuojantiems, todėl jos funkcionalumas atitinka naudotojo pagrindinius  poreikius – gauti informaciją ir planuoti dienotvarkę.  Dabartinę programėlės versiją ateityje išplėsime ir pildysime atsižvelgdami į vartotojų atsiliepimus, komentarus ar pasiūlymus“, - teigia bendrovės „App camp“ direktorius Tomas Martūnas.
“Džiaugiamės įvykdytu projektu su bendrove “App Camp”, turinčia didelę patirtį išmaniųjų aplikacijų kūrime. Kaip parodė mūsų sporto klubų lankytojų apklausos, tokios paslaugos yra reikalingos tiems, kurie naudojasi išmaniomis technologijomis, kad sutaupytų laiką. Planuojame toliau tęsti pradėtą bendradarbiavimą ir dar šiais metais praplėsti programėlės galimybes naujomis funkcijomis,“- teigia V. Šiugždinis.


Išmaniųjų „Android“ telefonų turėtojai „Impuls“ programėlę jau gali nemokamai atsisiųsti iš “Google play“ internetinės parduotuvės. „iPhone“ savininkai ją galės naudotis jau kitos savaitės pabaigoje, atsisiuntę iš “Apple store“ internetinės parduotuvės. Telefonuose turi būti įdiegta ne senesnė nei 2.3.7 Android versija ir ne senesnė nei 5.0 iOS versija.
 
Apie „Impuls“


„Impuls“ yra didžiausias sporto ir sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje. Tinklą šiuo metu sudaro 9 klubai, iš jų 5 – Vilniuje. Sostinėje veikiantis klubas „Impuls+“ yra didžiausias sporto ir sveikatingumo kompleksas Baltijos šalyse, o Kauno „Žalgirio“ arenoje įsikūręs „Impuls+“ - moderniausias Lietuvoje. Dar trys „Impuls“ sveikatingumo ir sporto klubai įsikūrę Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje, „Impuls“ klubas Klaipėdoje atvers duris 2014 metų rudenį.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.