23 kovo 2012

Pirmą kartą Lietuvoje IKI prekybos tinklo parduotuvė įsikūrė oro uoste

Daugiausia parduotuvių turintis prekybos tinklas IKI šiandien Karmėlavoje, Kauno rajone, įsikūrusio oro uosto patalpose atidarė unikalaus formato parduotuvę „IKI Express“. Lietuvoje tai pirmoji didžiųjų prekybos tinklų parduotuvė, įsikūrusi oro uoste. Parduotuvės asortimentas formuotas atsižvelgiant į keleivių, juos lydinčių asmenų ir oro uosto darbuotojų poreikius, o darbo laikas derintas prie čia skraidančių oro linijų skrydžių grafiko. Į naują parduotuvę IKI investavo 0,5 mln. litų, čia sukurtos 5 naujos darbo vietos.
„Kauno oro uosto „IKI Express“ kol kas vienintelė tokia kompaktiška parduotuvė Lietuvoje, tačiau šis formatas įprastas kituose Europos oro uostuose, iš kurių ir sėmėmės patirties atrinkdami prekes. Kaune, kur daugiausia skraido nebrangios oro linijos ir skrydžiai paprastai vyksta ne piko valandomis, ilgai dirbanti parduotuvė buvo labai reikalinga. Keleiviams ir juos atlydėjusiems artimiesiems neretai čia tenka lukterėti, o anksti išskrendant ar parskridus vėlai mieste jau nebedirba jokios kitos parduotuvės. Nuo šiol bus galimybė oro uoste nusipirkti kokybiško ir nebrangaus šilto maisto bei užkandžių pavalgyti vietoje ar būtiniausių maisto produktų – grįžtant namo. Tikime geromis šio oro uosto, o kartu ir mūsų parduotuvės, perspektyvomis“, – sakė prekybos tinklo IKI prekybos direktorius Darius Malakauskas.


Pasak jo, daugumos prekių kategorijų – tarkim, pomidorų padažo ar sviesto – naujoji „IKI Express“ turės tik po vieną rūšį, tačiau čia bus visko, ko labiausiai reikia. Neliks užmiršti ir Lietuvą reprezentuojančių lauktuvių ieškantys keleiviai – krepšinio sirgalių atributikos, sūrio „Džiugas“, midaus ar kitų su Lietuva tapatinamų gaminių čia netrūks. Šiltuoju metų periodu, kai skrydžių ne piko valandomis padaugėja, naujoji parduotuvė dirbs net nuo 6 iki 24 val.


Kauno oro uostas – pirmasis, su kuriuo partnerystę užmezgė prekybos tinklas IKI, tačiau jau kurį laiką IKI parduotuvės kuriasi ir sėkmingai veikia šalies autobusų stotyse. Greitam apsipirkimui pritaikytos IKI jau yra Klaipėdos, Panevėžio, Vilniaus, Skuodo ir Telšių autobusų stotyse.


Oro uoste Karmėlavoje ką tik duris atvėrusi parduotuvė – trečia nauja IKI parduotuvė šiais metais. Pirmoji – „IKI Cento“ – vasario pabaigoje atidaryta Švitrigailos gatvėje, antroji, „IKI Express“, šią savaitę įsikūrė Gedimino prospekte Vilniuje. IKI parduotuvių tinklas ir toliau aktyviai plėsis – jį valdanti UAB „Palink“ Lietuvoje šiemet planuoja iš viso atidaryti 11 naujų parduotuvių, 22 rekonstruoti. Pernai į plėtrą UAB „Palink“ investavo 69,3 mln. litų, šiemet planuojama, kad investicijos sieks 102 mln. litų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.