9 rugsėjo 2013

„Pildyk kino“ vasaros renginiuose apsilankė tūkstančiai dalyvių

Visą vasarą trukęs „Pildyk kino“ po atviru dangumi projektas baigė savo sezoną. Septynis Lietuvos miestus aplankiusi kino šventė sulaukė apie 5 tūkstančius dalyvių.
Jurbarke, Marijampolėje, Mažeikiuose, Utenoje, Biržuose, Druskininkuose ir Vilniuje vykę „Pildyk kino“ renginiai buvo skirti visai šeimai – juose įdomių pramogų surado įvairaus amžiaus gyventojai.
 
„Pildyk“ kasmet siūlo naujų ir įdomių pramogų. Šiemet Lietuvos gyventojus nusprendėme pradžiuginti nemokamu kinu po atviru dangumi. Gausiai dalyvaudami šventėse, gyventojai patvirtino, kad bendrauti ir pramogauti mėgsta visi“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.
 
Aplankydamas skirtingus Lietuvos miestus, „Pildyk“ jiems atvežė vienos nakties kino teatrą. Gyventojai buvo kviečiami į nemokamą kino seansą – didelio populiarumo kino ekranuose sulaukusią romantinę komediją visai šeimai „Mėnesienos karalystė“ (angl. „Moonrise Kingdom“). Žiūrėdami filmą po atviru dangumi, miestiečiai galėjo pajausti tikrą kino salės atmosferą – „Pildyk“ žiūrovus nemokamai vaišino spragėsiais bei gaiviaisiais gėrimais.
 
Smagią ir šventinę atmosferą kūrė ir šventėse dalyvavę „Pildyk“ draugai – Sandrutė, Ozis, Rolas, Mobis, Džeronimas ir neseniai prie draugų būrio prisijungę Rembo ir Eindžel. Miestiečiai galėjo įsitikinti, ar Ozis tikrai puikiai važinėja riedlente, pasiūlyti naujų pokštų Mobiui ar nusifotografuoti bei į valias pabendrauti su mėgstamais TV serialo herojais.
 
„Pildyk kino“ seansuose buvo ir daug kitų pramogų. Šventės dalyviai galėjo išbandyti jėgas įvairiuose žaidimuose ar savo išmaniuosius telefonus papildyti pasirinktomis mobiliosiomis programėlėmis.
 
Visai šeimai skirtas „Pildyk kino“ projektas užtikrino, kad švenčių metu tvyrotų saugi ir šeimai draugiška aplinka. Renginiai buvo skirti visiems miestų gyventojams nepriklausomai nuo jų amžiaus ar naudojamų mobiliojo ryšio paslaugų.   
 
„Pildyk“ yra populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga. Birželio mėn. atlikto RAIT tyrimo duomenimis, „Pildyk“ naudojasi 56 proc. šių paslaugų vartotojų Lietuvoje. Beveik 48 proc. Lietuvos gyventojų nurodo, kad tarp išankstinio mokėjimo kortelių mažiausią kainą siūlo „Pildyk“.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.