5 rugsėjo 2013

„Pildyk kinas“ šiandien kviečia į šventę prie Baltojo tilto

Populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ jau šiandien, rugsėjo 5 d., visus Vilniaus gyventojus ir svečius kviečia į paskutinę ir didžiausią „Pildyk kino“ šventę
Aplankęs daugelį Lietuvos miestų, „Pildyk kinas“ pramogas atveža ir į sostinę. Nuo 19 val. pievoje prie Baltojo tilto skambės muzika, linksminsis „Pildyk“ draugai, o šventės dalyviai galės išbandyti įvairias pramogas, tarp kurių – kinas po atviru dangumi.  
 
Pramogos visai šeimai
„Pildyk kinas“ pasiūlys pramogų įvairaus amžiaus šventės dalyviams. Sostinės gyventojai ir svečiai galės išmėginti jėgas įvairiuose žaidimuose, fotografuotis specialiai sukurtose foto erdvėse.
 
Kiekvienas su savimi į renginį atsinešęs mobilųjį telefoną, per specialią „Pildyk pompą“ į jį galės nemokamai „įpūsti“ daugybę pasirinktų mobiliųjų programėlių.
 
Atėjus vakarui, „Pildyk“ pakvies žiūrėti kino ekranuose didelio populiarumo sulaukusią romantinę komediją visai šeimai „Mėnesienos karalystė“ (angl. „Moonrise Kingdom“). Ji bus rodoma įgarsinta lietuviškai.
 
„Pildyk“ sukurs tikros kino salės atmosferą ir filmo žiūrovus vaišins spragėsiais bei gaiviaisiais gėrimais.
 
Šeimai draugiška ir saugi aplinka užtikrins, kad „Pildyk kino“ teritorijoje nebus parduodami ir vartojami alkoholiniai gėrimai.
 
Kartu pramogaus „Pildyk“ draugai
Kartu su šventės dalyviais prie Baltojo tilto linksminsis ir visai Lietuvai gerai pažįstami „Pildyk“ draugai – Sandrutė, Ozis, Rolas, Mobis, Džeronimas bei neseniai prie draugų būrio prisijungę Eindžel ir Rembo.
 
Jie kvies kartu išbandyti „Pildyk“ pramogas, fotografuotis, bendrauti ir linksmintis.
 
„Pildyk“ draugus visa Lietuva pažįsta iš jau septynerius metus Lietuvoje rodomo reklamos serialo „Kalbėjimas stiprina draugystę“. Nuo 2006 m. sukurtos 156 serialo serijos, o praėjusiais metais rodytas net ir pilnametražis jaunimui skirtas TV serialas.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.