2 rugpjūčio 2013

„Pildyk“ siūlys įvairesnių SOS papildymų

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai turės daugiau galimybių gauti skubų sąskaitos papildymą – į ją bus galima gauti 1, 2 arba 4 litus. Paslauga pravers norint skubiai pasinaudoti mobiliuoju ryšiu ar užsisakyti „Pildyk“ mokėjimo planus ir paslaugas, kai sąskaitos likutis yra nepakankamas.
Skubų papildymą galima užsisakyti nemokama žinute. Paslaugos kaina yra 50 centų. Jie bus nuskaičiuojami kitą kartą papildžius sąskaitą, kartu su suteiktu 1, 2 ar 4 litų papildymu.
 
„Pildyk“ vartotojai jau aktyviai naudojasi skubaus 2 Lt papildymo paslauga. Nusprendėme SOS papildymą dar labiau pritaikyti pagal jų poreikius. Priklausomai nuo to, kiek pinigų trūksta, jie galės pasirinkti papildymo sumą“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.
 
Pasak jos, paslauga populiari, nes yra pigi, greita ir patogi. Ji leidžia ryšiu pasinaudoti tada, kai labiausiai reikia. Be to, daug klientų sutaupo skubų papildymą panaudodami akcijinių mokėjimo planų ar kitų sutaupyti leidžiančių „Pildyk“ paslaugų užsakymui.
 
SOS papildymo paslaugą „Tele2“ teikia kartu su partnere, tarptautine bendrove „PlusUnits“. Ji sukūrė ir prižiūri paslaugos informacinę sistemą.
 
„Bendradarbiavimas su „Tele2“ labai sėkmingas, tad savo veiklą plečiame. Skubus papildymas yra populiarus pasaulyje, jis paklausus ir Lietuvoje. Naujomis galimybėmis papildyta paslauga bus dar patogesnė ir lankstesnė“, – sakė Mehmet Iyimen, „PlusUnits“ generalinis direktorius.
 
Dar lankstesne paslauga galės naudotis visi ištikimi „Pildyk“ vartotojai. Jie turi būti atsiskaitę už anksčiau suteiktą papildymą.
 
Minimalų, 1 Lt, papildymą galės gauti „Pildyk“ klientai, kurių numeris galioja daugiau nei 3 mėn., 2 litų papildymą – kurių numeris galioja daugiau nei 6 mėn. Abiem atvejais vartotojų sąskaitos turi būti papildytos bent 5 litais per paskutines 4 savaites.
 
Maksimalų, 4 Lt, skubų papildymą galės gauti tie „Pildyk“ klientai, kurių numeris galioja daugiau nei 6 mėn. ir sąskaita buvo papildyta bent 10 litų per paskutines 4 savaites. Per paskutines 45 dienas šių klientų sąskaitos taip pat turi būti papildytos bent 2 kartus.
 
Paslauga galima pasinaudoti siunčiant nemokamą SMS žinutę su tekstu SOS1, SOS2 arba SOS4 telefonu 1553. Daugiau apie paslaugą – http://www.pildyk.lt/paslaugos/sos/.
 
„Pildyk“ yra populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga. Birželio mėn. atlikto RAIT tyrimo duomenimis, „Pildyk“ naudojasi 56 proc. šių paslaugų vartotojų Lietuvoje. Beveik 48 proc. Lietuvos gyventojų nurodo, kad tarp išankstinio mokėjimo kortelių mažiausią kainą siūlo „Pildyk“.
 
Verslo kanalų plėtros bendrovė „PlusUnits“, pasitelkdama idėjas, kapitalą ir ekspertus iš viso pasaulio, kuria pažangiausius verslo sprendimus. „PlusUnits“ sprendimai yra skirti paspartinti paslaugų kūrimą, padidinti bendrovės klientų kapitalo grąžą ir padidinti rinkos dalį. Kurdama naujas paslaugas, bendrovė tampa ir partnere jų teikime. Daugiau informacijos apie bendrovę – www.plusunits.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.