3 liepos 2014

„Pildyk“ išdalins prizų už 1,3 mln. litų

Išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ vartotojams pristatė naują vasaros pramogą – didįjį „Pildyk“ vasaros žaidimą. Didžiausio telekomunikacijų rinkoje žaidimo prizų fondą sudaro daugiau nei 1200 dovanų, o jų bendra vertė siekia beveik 1,3 mln. litų.
Žaidime gali dalyvauti visi esami ir nauji paslaugos vartotojai, pasipildę išankstinio mokėjimo sąskaitą bent 10 litų.


„Kiekvieną vasarą savo vartotojams pasiūlome įvairių pramogų. „Pildyk“ draugams visada stengėmės duoti daugiau – ne tik galimybę bendrauti ir sutaupyti, bet ir papildomų dovanų bei linksmybių. Naujasis žaidimas vyksta mums švenčiant dešimtąjį „Pildyk“ gimtadienį ir dovanų smagumu pranoksta viską, kas iki šiol buvo siūloma mobiliojo ryšio vartotojams“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.


Pasako jos, „Pildyk“ komanda ypač daug dėmesio skyrė prizų atrankai, kad vartotojai gautų, kas geriausia. Siekta, kad dovanos būtų ne tik vertingos, bet ir kokybiškos bei patraukios tiek jaunimui, tiek vyresniems žmonės. Pirmajame ir antrajame žaidimų etapuose laimėtojai netgi galės pasirinkti vieną iš dviejų siūlomų prizų.


„Pildyk“ žaidime vartotojai galės laimėti „Beats“ ir „Xquisit“ ausines, LG bei „Samsung“ mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, „PlayStation PS4“ žaidimus, „Bobbin Shopper“ dviračius bei kita.


Vienam žaidimo dalyviui atiteks pagrindinis prizas – automobilis VW „Beetle“. Tai yra pirmasis toks atnaujinto modelio automobilis Lietuvoje. Jis išsiskiria savo ypatingu dizainu ir moderniausia įranga. Šio „Pildyk“ prizo vertė – beveik 100 000 litų.


Dalyvauti žaidime gali visi esami ar nauji paslaugos vartotojai. Tam reikia papildyti sąskaitą 10 litų ar didesne suma. Į automatiškai gautą žaidimo užklausą atsakius nemokama SMS žinute su žodžiu TAIP, vartotojai bus užregistruoti žaidime.


Didysis „Pildyk“ žaidimas vyksta nuo š.m. birželio 30 iki rugpjūčio 10 dienos. Žaidimą sudarys trys etapai, kurių pabaigoje burtų keliu bus išrenkami prizų laimėtojai. Daugiau apie žaidimo prizus ir sąlygas: http://pildykzaidimas.lt/


Praėjusiais metais „Pildyk“ gyventojus kvietė į nemokamas šventes po atviru dangumi – „Pildyk kiną“. Aplankiusi įvairius Lietuvos miestus, „Pildyk“ jų gyventojams atvežė įvairių pramogų bei kvietė bendrauti su „Pildyk“ draugais. Ankstesniais metais „Pildyk“ vartotojus kvietė apsilankyti vasaros festivaliuose Lietuvos pajūryje bei Latvijoje.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.