14 rugpjūčio 2015

„Pildyk“ dalins Lietuvos dizainerių sukurtus telefonų aksesuarus

Tarptautinį pripažinimą pelnę Lietuvos dizaineriai „PetPunk“ kartu su mobiliojo ryšio paslaugos „Pildyk“ komanda sukūrė dešimties aksesuarų mobiliesiems telefonams kolekciją – Baubukus. Tai yra Lietuvoje dar retai matomi telefonus nuo dulkių ir nešvarumų saugantys ausinių angos kimštukai.
Juos galės gauti visi „Pildyk“ vartotojai, pasipildę sąskaitą bent 3 Eur. Tai padarius, stilingą aksesuarą bus galima pasiimti vos už 1 euro centą.
„Pildyk“ draugams nuolat siūlome smagių papildomų paslaugų ir akcijų. Baubukas yra ir mielas, ir funkcionalus – retas nuolat naudojasi ausinėmis, o užsiteršusi jų anga gali telefonui pridaryti bėdų. Be to, ant telefono įsikūręs Baubukas privers nusišypsoti net niurzgą – juk kartais tiek mažai tetrūksta iki laimės!”, – pasakojo prekės ženklo „Pildyk“ vadovė Dominyka Jonušienė.
Pasak jos, Baubukai atspindi tai, kas atrodo gera ir gražu jaunajai kartai. Vaikai ir jaunimas aktyviai dalyvavo šių aksesuarų kūrime. Apklausose dalyvavę „Pildyk“ vartotojai patys išsirinko aksesuarų temą – simpatiškus monstriukus, o vėliau balsavo už geriausius modelius ir siūlė idėjas jų dizainui.
Riboto leidimo kolekciją sudaro 10 skirtingų monstrų. Visi jie ne tik puošia, bet ir atlieka telefonui ar planšetei svarbią funkciją – saugo ausinių angą nuo dulkių, smėlio ir kitų nešvarumų.
Šiuo metu Lietuvoje originalių kimštukų telefonams negamina niekas. „PetPunk“ kūrėjams toks projektas taip pat tapo įdomiu nuotykiu.
„Baubukų serija buvo vienas iš smagiausių pastarųjų „PetPunk“ projektų. Galėjome duoti visišką laisvę fantazijai. Tai – ne kasdien pasitaikanti prabanga. Be to, kūrime aktyviai dalyvavo vaikai, dėl to procesas buvo dar smagesnis. Turėjome nuolat ieškoti pusiausvyros tarp mūsų, suaugusiųjų, vizijos ir vaikų idėjų. Tikimės, kad tarp 10 padūkėlių kiekvienas ras savąjį monstrą“, – kalbėjo Gediminas Šaulys, „PetPunk“ įkūrėjas ir meno vadovas.
Vieną iš 10 skirtingų Baubukų už 1 centą gaus bet kuris „Pildyk“ klientas, sąskaitą papildęs bent 3 Eur. Pasiimti aksesuarus galima bet kuriame bendrovės „Tele2“ salone arba IKI, IKI cento ir IKI Express kasoje. Akcija vyks iki rugsėjo 30 dienos.
Norintys konkretaus Baubuko galės jį įsigyti IKI, IKI cento ar IKI Express parduotuvėse prie kasos ir „Tele2“ salonuose. Vienas Baubukas kainuos 2,99 Eur.
Daugiau apie „Pildyk“ akcijas ir pasiūlymus galima sužinoti internete adresu www.pildyk.lt arba artimiausiame „Tele2“ salone.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.