3 sausio 2014

„Pildyk“: bendravimas savo tinkle – neribotai, kituose tinkluose – pigiausiai

Prasidėjus naujiems, 2014, metams, populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ pristatė atnaujintus mokėjimo planus ir pasiūlė neribotus pokalbius.
„Pildyk“ vartotojams pirmą kartą pasiūlyta neribotai bendrauti su puse Lietuvos – visais „Pildyk“ ir „Tele2“ paslaugų vartotojais, o standartinis skambučių į kitus tinklus įkainis bus mažiausias tarp šiuo metu siūlomų išankstinio mokėjimo paslaugų.


Naujas mokėjimo planas „Savi“ „Pildyk“ vartotojams leis nemokamai skambinti ir rašyti SMS savo ir „Tele2“ tinkluose be jokių apribojimų. Skambučiai ir SMS į kitus Lietuvos tinklus kainuos 8 centus už minutę ar SMS. Plano kaina yra 11 Lt/mėn.


„Tokių gerų sąlygų išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojai iki šiol dar neturėjo. „Pildyk“ ar „Tele2“ ryšiu dabar naudojasi kas antras Lietuvos gyventojas, tad nemokami skambučiai ir SMS tikrai sumažins sąskaitas. Tokie pigūs niekada nebuvo ir skambučiai į kitus tinklus“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.


Planą „Savi“ galima užsisakyti siunčiant SMS žinutę trumpuoju numeriu 1556 (SMS kaina – 0,15 Lt)  su tekstu SAVI. Užsakytas planas galios 30 dienų, vėliau jį bus galima pratęsti. 


Su šiuo mokėjimo planu mėnesiui galima gauti ir pigesnį mobilųjį internetą. Užsakę planą, vartotojai gaus SMS žinutę su specialiu kodu. Išsiuntus jį trumpuoju numeriu 1556 (SMS kaina – 0,15 Lt), 1 GB interneto vartotojams kainuos perpus pigiau – 3 litus. Šiuo duomenų paketu bus galima naudotis 30 dienų.


„Pildyk“ yra populiariausia išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Bendrovės „RAIT“ 2013 m. spalį atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, „Pildyk“ naudojasi 59 proc. apklaustų išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.