17 birželio 2015

„Pildyk“ žvaigždžių rekordas – ant tūkstančių puodelių

Tūkstančiai originalių linkėjimų kavos mylėtojams ir minia lankytojų – trečiadienio popietę tai tapo „Pildyk“ herojų rankomis sukurtu rekordu. Šešias valandas trukusio renginio metu šeši gerai žinomi „Pildyk“ draugai – Sandrutė, Milda, Rembo, Rolas, Ozis ir Džeronimas – savo linkėjimus kavos gerbėjams surašė ant 7000 baltų vienkartinių kavos puodelių.
Gerti kavą iš nepaprastų puodelių „PILDYK@VeroCafe” kavinės Vilniaus PLC „Akropolis“ lankytojai galės jau nuo šio penktadienio. Žinoma, jei tik suspės, nes puodelių kiekis – ribotas.


„Visi „Pildyk“ draugai yra išskirtiniai ir brangūs, tad nusprendėme jiems padovanoti unikalią „Pildyk“ dalelę. Juk „Pildyk“ yra apie draugystę ir bendravimą! O kas gali būti geriau už draugų būryje gurkšnojamą kvapnios kavos puodelį, ant kurio – tau vienam skirtas mylimo herojaus linkėjimas“, – pasakojo Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekinio ženklo vadovė.


Nepaisant svaiginančio darbo tempo, originalumo rekordo siekėjams netrūko – jaunesnių „Pildyk“ klientų dievinamas herojus Džeronimas savo linkėjimus raitė net indiškais rašmenimis.


„Mes į šiuos puodelius sudėjom geriausią nuotaiką ir tikiu, kad „Pildyk“ gerbėjai tai įvertins. Dar smagiau, kad pro šalį ėję žmonės piešė kartu su mumis. Įsivaizduokite, kaip smagu bus gauti kavos puodelyje, kurį nepažįstamas žmogus nuoširdžiai margino norėdamas tave pralinksminti. Tai – pati tikriausia draugystė“, – džiaugėsi „Pildyk“ herojus Džeronimas.  


Prisidėti prie unikalaus rekordo galėjo kiekvienas pro šalį ėjęs „Akropolio“ lankytojas – pasiūlyti, kokį linkėjimą užrašyti, arba tą padaryti savo rankomis. Norinčių netrūko – jauniausiam „linkėtojui“ buvo vos 4 metai, vyriausiam – net 68.


O geriausia tai, jog rekordas – tik pradžia. Ne mažiau originalus renginys „PILDYK@VeroCafe” lankytojų lauks jau birželio 19 d. – jie bus kviečiami čia ir dabar filmuotis naujoje „Pildyk“ reklamoje.Apie „PILDYK@VeroCafe“ atidarymą:
Vilniaus PLC „Akropolis“ įsikursianti „PILDYK@VeroCafe“ duris lankytojams atvers jau šį penktadienį, birželio 19 dieną. Kavinėje lankytojų lauks galimybė kas mėnesį sudalyvauti tikrame „Pildyk“ reklamos filmavime.


„Visuomet troškai patekti į reklamą, bet niekas tau taip ir nepaskambino? O gal manei, kad reklamas kuria elfai, todėl jos tokios puikios? Ar tikrai Rembo filmavimui prisiklijuoja gelio nagus ir kas geriau siekiant merginų simpatijų – triušis ar chameleonas? Atsakymai į šiuos ir begalę kitų klausimų lauks nepatingėjusių šį penktadienį užsukti į „Pildyk“ kavinę“, – apie būsimą renginį pasakojo D. Jonušienė. 


Daugiau apie „PILDYK@VeroCafe“ akcijas galima sužinoti apsilankius interneto svetainėje http://www.pildyk.lt/.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.