26 birželio 2015

Pasiektas ilgiausios pasaulyje asmenukės rekordas

„LG Electronics“ pateko į Gineso rekordų knygą už nuosekliausią asmenukių darymą vienoje vietoje. Su daugiau kaip 2500 dalyvių, stebint pasaulio Gineso rekordų teisėjui, birželio 13-ąją, per dvi valandas „ilgiausia asmenukių perdavimo grandinė“ buvo atlikta su vienu LG G4 telefonu, šalia istorinės Čapultepeko pilies, Meksiko mieste.
Iš viso 746 individualios ir grupinės asmenukės pranoko ankstesnį 531 iš eilės padarytos asmenukės rekordą, kuris buvo užfiksuotas dar praėjusį mėnesį Jungtinėse Valstijose. Gineso pasaulio rekordo teisėjas Aleksas Angertas stebėjo bandymą pasiekti rekordą ir dalyvauja jo įteisinimo procese.


„Vieną asmenukę darant apytiksliai kas 10 sekundžių, rekordo siekimui naudotas LG G4 telefonas sugebėjo įveikti trasą be poreikio įkrauti ar pakeisti bateriją. G4 turėjo dar pakankamai energijos, tačiau mes pritrūkome žmonių”, – sakė Danielis Aguilaras iš „LG Electronics Mexico“, koordinavęs renginį.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.