3 birželio 2016

Pasaulinės aplinkos apsaugos dieną LG kviečia prisijungti prie gamtos paminklų išsaugojimo

„LG Electronics“ (LG) Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos proga sukūrė 360 laipsnių kampu matomą vaizdo filmuką, kuris parodo, kokia nuostabi aplinka mus supa ir kaip svarbu ja rūpintis.
Filmuko kūrybai buvo pasirinkta „LG 360 CAM“ vaizdo kamera, kuri parodo ne tik technologijos galimybes, bet ir sukuria įspūdingą vaizdą žiūrint į Kinijos sieną, Laisvės statulą ar Sidnėjaus Operos rūmus. Dviejų minučių filmukas vaizduoja į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktus gamtos paminklus ir kviečia rūpintis svarbiais objektais, kurie yra aplink mus.
 
Pasaulinė aplinkos apsaugos diena yra minima birželio 5 dieną. Jungtinių tautų organizacijos Generalinės asamblėjos paskelbta Pasaulinė aplinkos apsaugos diena, skirta paskatinti aplinkos apsaugą visame pasaulyje. LG darbuotojai visame pasaulyje taip pat prisijungia prie vyksiančių renginių ir kartu su Jungtinių tautų organizacija siekia atkreipti dėmesį į pasaulines aplinkos problemas.
 
Filmuojant vaizdo klipą buvo naudojama „LG G5 360 CAM“, kuri yra 13 megapikselių ir geba filmuoti vaizdą iš visų pusių, taip sukurdama 360 laipsnių efektą. Maža ir lengva kamera padeda nufilmuoti pačias įspūdingiausias ir keisčiausias vietas, nes jos nešiojimas nesukelia jokių nepatogumų. Nors kamera maža, tačiau jos talpa yra net 1200 mAh, kas leidžia filmuoti ir fotografuoti iki 70 minučių nepakeitus baterijos.
 
„Jungtinių tautų Pasaulinė aplinkos apsaugos diena skelbia, kad laikas susitelkti ir apsaugoti tai, kas yra svarbiausia – gamtą“, – sako Lee Choong-hak, LG vykdantysis direktorius ir vice prezidentas. „Naudodami šias pažangias priemones ir fiksuodami žymiausias pasaulio paveldo objektų vietas, mes siekiame įkvėpti žmones apsaugoti šiuos nuostabius gamtos paminklus ir išsaugoti juos ateities kartoms.“
 
LG sukurtas vaizdo klipas: https://youtu.be/6JTdq9D4tVk
 
Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.