7 rugsėjo 2012

Pasaulinėje „Photokina“ parodoje „Canon“ kviečia išbandyti naujausius gaminius

Kelne, Vokietijoje, rugsėjo 18-23 d. vyksiančioje tarptautinėje vaizdo technologijų parodoje „Photokina“ bendrovė „Canon“ išsiskirs pristatomų technologijų mastu. Fotografavimo ir filmavimo entuziastus kompanija pakvies išbandyti naujausius modelius interaktyvioje, erdvėje.
„Šioje parodoje susirenka pasaulio bendraminčiai, kuriuos vienija aistra vaizdo galiai. Šiemet  norime pabrėžti fotografijos ir videografijos grožį ir sukurti tokią erdvė, kurioje visi dalyviai kalbės viena kalba – vaizdais“, – sakė „Canon Europe“ padalinio „Consumer Imaging“ vadovas Raineris Fuehresas.


„Photokina“ parodoje esančiame interaktyviajame „Canon“ stende lankytojai galės susipažinti su šiemet dvidešimt penkmetį švenčiančios EOS linijos produktais, tarp jų  ir EOS M – pirmuoju „Canon“ kompaktinės sistemos fotoaparatu. Be to, šioje erdvėje su lankytojais bendraus „Canon“ ambasadoriai: ką tik iš poliarinės ekspedicijos grįžęs Thorstenas Milse, kuris čia ves seminarus ir pasidalins fotografavimo patirtimi bei pasaulinio garso fotografas Philipas Bloomas, kuris kiekvieną dieną lankytojams pristatys, kaip jis išgauna norimus vaizdus su EOS kino sistema.


„Canon“ susipažindins su naujausiais filmavimo skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais būdais. Parodoje įrengtame filmavimo parke (angl. „shoot movie Park“), kurio partneriu šiemet yra ir „Canon“, lankytojai galės tobulinti savo įgūdžius, klausydami žinomų filmavimo profesionalų Lawrence Richardso ir Richardo Walcho patarimų, taip pat, išbandyti „EOS 5D Mark III“ fotoaparato galimybes.


Naujausius geriausių „Canon“ gaminių serijai priklausančius modelius lankytojai galės išbandyti 3.2 salėje, kurioje įsikurs „Canon“ stendas. Ggaminių specialistai išsamiai paaiškins kaip veikia pradedantiesiems skirti kompaktiniai ir profesionalams skirti skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai.


Lankytojai turės galimybę išvysti išsamias, namams skirtas „Canon“ spausdintuvų serijos demonstracijas, sužinos, kaip užtikrinti geriausią skaitmeninių ir internetu atsiųstų atvaizdų kokybę.


Visas parodos naujienas „Canon“ skelbs savo socialiniame tinkle „Facebook“ ir „YouTube“ kanle. Čia kasdien bus pateikiama dienos įvykių vaizdo santrauka.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.