30 gegužės 2016

Parodyta televizijos ateitis

Konferencijos „SES Industry Days“ metu LG kartu su BBC ir satelitinio ryšio tiekėja SES S.A. suvienijo jėgas, kad pademonstruotų HDR kokybės televizorių galimybes. HDR technologijų dėka naujieji televizoriai sukurs tokį vaizdą, kuris leis pasijusti lyg kino teatre.
HDR vaizdui perteikti yra būtinas aukštos kokybės satelitinis ryšys, todėl bendradarbiauti buvo pasirinkta būtent SES S.A. kompanija, o BBC užtikrino kokybiško ryšio tiekimą. HDR ALG technologijos dėka, kuri įdiegta į naujuosius LG OLED televizorius, sukuria įspūdingą vaizdo kokybę, kuri matomą vaizdą paverčia itin realistišku. Ši technologija leidžia padidinti spalvų kontrastingumą ir perteikimo tikslumą. Parodos metu LG kartu su partneriais pademonstruos kaip ši sistema veikia ir kaip skiriasi vaizdo kokybė bei raiška naujuose LG OLED televizoriuose.
 
Naujuose LG televizoriuose juoda spalva yra ryškesnė nei bet kada anksčiau. Begalinis kontrastas leis pasijusti lyg po žvaigždėtu dangumi tamsią naktį.
 
 „Kuriant inovatyvius sprendimus, LG visą laiką buvo pirmaujanti technologijų įmonė. Mes esame įsipareigoję remti savo partnerių pastangas standartizuoti HDR transliavimo technologijas ir padaryti aukštos kokybės vaizdo technologijas prieinamas visiems “, - sakė Brian Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas ir direktorius.
 
Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.