16 gegužės 2012

„Palink“ apyvarta Lietuvoje pirmąjį ketvirtį augo 7,6 proc.

Prekybos tinklus IKI, „IKI Express“ ir „IKI Cento“ valdanti UAB „Palink“ paskelbė, kad įmonės apyvarta be pridėtinės vertės mokesčio Lietuvoje per pirmus tris 2012 metų mėnesius pasiekė 456,15 mln. litų. Tai 7,6 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.
Latvijoje bendrovės apyvarta lyginamuoju laikotarpiu sumažėjo 4,4 proc. ir sausio–kovo mėnesiais siekė 83,86 mln. litų. Bendri Lietuvoje ir Latvijoje veikiančios UAB „Palink“ pirmojo ketvirčio rezultatai rodo 5,5 proc. apyvartos augimą palyginus su tuo pat laikotarpiu pernai.


„2011 metai buvo vieni sėkmingiausių per visą kompanijos gyvavimo istoriją, nemažus lūkesčius keliame ir šiems metams. Pirmasis ketvirtis rodo geras tendencijas, per likusį laikotarpį tikimės išlaikyti panašų augimą Lietuvoje. Latvijoje pirmasis ketvirtis mūsų valdomai SIA „Palink“ įmonei buvo labai sudėtingas dėl nepagrįstai inicijuotos nemokumo procedūros. Tikimės, kad situacija Latvijoje galutinai išsispręs artimiausiu metu ir mūsų rezultatai kaimyninėje šalyje pagerės jau per artimiausius mėnesius“, – sako „Palink“ generalinis direktorius Marcel Haraszti.


Per ateinančius 5 metus bendrovė Latvijoje ir Lietuvoje planuoja investuoti apie 600 milijonų litų – iš jų 102 mln. litų investicijoms bus įsisavinta dar šiemet. Lietuvoje bus atvertos 11 naujų ir 22 rekonstruotų parduotuvių durys ir tam skirta apie 87 mln. litų, Latvijoje bus atidaryta 1 nauja parduotuvė ir atnaujinta 17 veikiančių parduotuvių – tam atitinkamai bus skirta 15 mln. litų investicijų. 


Didžiausias „Palink“ akcininkas „REWE Group“ – viena iš pirmaujančių kompanijų Vokietijoje ir visoje Europoje.  Šiuo metu kompanija turi 310 tūkst. darbuotojų 14 skirtingų šalių.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.