27 liepos 2012

Olimpinėse žaidynėse „Procter&Gamble“ atidarė „Pasaulinius šeimos namus“

Tarptautinė bendrovė „Procter&Gamble“ (P&G) Londono olimpinėse žaidynėse įkūrė specialiai atletų artimiesiems skirtą poilsio ir pramogų erdvę – „Pasaulinius šeimos namus“. Ši erdvė sukurta vykdant tarptautinį projektą „Ačiū Tau, Mama“, siekiant pasirūpinti atletų mamomis bei suteikti visas sąlygas joms pilnavertiškai praleisti laiką. Šiuose namuose lankysis ir vieno Lietuvos atletų, penkiakovininko Justino Kinderio, mama Aldona Kinderienė. „Pasauliniai šeimos namai“ yra pirmoji tokio pobūdžio žaidynių rėmėjo iniciatyva olimpinėse žaidynėse.
Olimpinių žaidynių metu, „Pasauliniuose šeimos namuose“ galės svečiuotis iki 10,000 atletų artimųjų. Rugpjūčio pradžioje į juos atvyks ir A. Kinderienė, kuri į Olimpines žaidynes palaikyti savo sūnaus vyksta dalyvaudama pasaulinėje programoje „Ačiū Tau, Mama”.


„Mūsų bendrovė jau 175 metus aktyviai bendradarbiauja su mamomis ir jų šeimomis, tiekdama savo paslaugas bei produktus. Ši partnerystė tapo įmonės vertybe, kurią išlaikydami įgyvendiname didžiausią kompanijos istorijoje programą „Ačiū Tau, Mama“, – sakė P&G Prezidentas bei Generalinis direktorius, Robertas McDonaldas.


Londono olimpinių žaidynių metu P&G skiria didelį dėmesį sportininkų mamos. P&G atstovų teigimu, vykdant programą „Ačiū Tau, Mama“ siekiama ne tik atkreipti dėmesį į svarbų mamų indėlį jų atžalų sportinę karjerą, bet ir prisidėti prie to, kad svarbiausio sportininkams įvykio metu – Olimpinių žaidynių – jie jaustų taip reikiamą artimųjų paramą.


„P&G iniciatyva sukurti jaukią bendravimo erdvę sportininkų šeimoms yra itin vertintinas ir išskirtinis indėlis į olimpines žaidynes. Esu tikras, kad P&G puikiai pasirūpins sportininkų mamomis, kol jie ruošiasi varžyboms, kad jie galėtų sutelkti visą savo dėmesį į rungtis, nesijaudindami dėl savo artimųjų”, – pažymėjo Tarptautinio olimpinio komiteto prezidentas Jacqes`as Rogge`as.


„2010-ųjų Vankuverio žaidynėse pasigedome bendros sportininkams ir jų mamoms erdvės, kur jie galėtų atsipalaiduoti
ir praleisti laiką kartu. „Pasaulinės šeimos namuose“ sukūrėme jaukius ir malonius „namus“, kuriuose atletų mamos galės ne tik atsipalaiduoti, tačiau naudotis ir grožio procedūromis. Jame veiks „Tide“ ir „Ariel“ skalbykla, „Pampers“ vaikų žaidimų ir priežiūros aikštelė, užtikrintas internetinis ryšys, kad artimieji galėtų išlaikyti kontaktą net ir būdami atskirai”, – sakė Markas Pritchardas, pasaulinis P&G prekės ženklo vadovas.


„Pasaulinių šeimos namų“ atidarymo šventėje dalyvavo ir tokių sporto žvaigždžių, kaip amerikiečio plaukiko Ryano Lochte, kinų badmintono žaidėjo Lin Dan ir Britanijos Olimpinio dviratininko Chriso Hoy mamos.
Vakaro metu, joms surengtas išskirtinis britų atlikėjos Rebeccos Ferguson pasirodymas. Po jo, dainininkė ir dainų autorė teigė esanti įkvėpta olimpiečių mamų istorijomis bei išreiškė pagarbą joms už sunkų, tačiau ir malonų darbą, auginant išskirtinius talentus.


„Man buvo didelė garbė pasitikti šias ypatingas mamas iš viso pasaulio. Jos tiek daug atidavė, kad išugdytų pasaulinio lygio sporto žvaigždes. Pati būdama mama, esu sujaudinta šių nuostabių moterų istorijomis ir linkiu joms patirti nepamirštamus įspūdžius, palaikant savo vaikus svarbiausiu jų karjeroje metu“, – kalbėjo dainininkė.


Programa „Ačiū Tau, Mama“ yra viena iš „P&G“ iniciatyvų, kurias bendrovė įgyvendina vykdydama įsipareigojimą 10 metų remti olimpines žaidynes. Jos esmė – pagerbti mamas ir padėkoti joms už sunkų, bet ir malonų darbą ugdant būsimuosius talentus.


Apie P&G


P&G palengvina maždaug 4,4 milijardų žmonių gyvenimus visame pasaulyje per savo patikimus ir kokybiškus prekės ženklus. Tarp kompanijos valdomų ženklų yra Pampers®, Tide®, Ariel®, Always®, Whisper®, Pantene®, Mach3®, Bounty®, Dawn®, Fairy®, Gain®, Pringles®, Charmin®, Downy®, Lenor®, Iams®, Crest®, Oral-B®, Duracell®, Olay®, Head & Shoulders®, Wella®, Gillette®, Braun®, Ace®, Febreze®, Ambi Pur® ir kiti. Veiklą vystydama maždaug 80 šalių, bendrovė savo prekės ženklus platina 180 pasaulio valstybių. Daugiau informacijos apie bendrovę ir jos valdomus prekės ženklus rasite apsilankę www.pg.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.