9 sausio 2014

Naujosios „Canon LEGRIA HF R“ serijos kameros – svarbioms šeimos akimirkoms įamžinti

„Canon“ pristatė dvi naujas vaizdo kameras – LEGRIA HF R56 ir LEGRIA HF R506. Naujosiose kompaktinėse kamerose puikiai dera „Canon“ „Full HD“ raiškos vaizdo sistema, optinio vaizdo stabilizavimo technologija ir intuityvi garso sistema.
Naujosios LEGRIA HF R serijos kameros puikiai tinka tokioms šeimyninėms akimirkoms kaip pirmieji kūdikio žingsniai ar jų pirmieji žodžiai, įamžinti. Patobulintas kūdikių filmavimo režimas „Baby Mode“ leidžia tėvams vienu metu įrašyti net trijų vaikų duomenis. Tai reiškia, kad galima sukurti kiekvieno vaiko albumą, kuriuose galima kaupti atskirus vaizdo įrašus. Su „Baby Mode“ režimu filmuotą medžiagą galima papildyti įvairiais animaciniais elementais bei ženklais, įskaitant kūdikio gimimo svorį, ūgį, ypatingas datas ir svarbiausius vaiko raidos etapus.


Patobulinta belaidžio ryšio funkcija leidžia perkelti užfiksuotus siužetus į „iOS“ ir „Android“ įrenginius bei per atstumą stebėti ir kontroliuoti namuose tiesiogiai filmuojamą medžiagą . Naudojantis planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu ir nemokama „Canon“ programėle „CameraAccess Plus“ vaizdo įrašymą paprasta sustabdyti ir vėl paleisti ar priartinti ir vėl nutolinti vaizdą iš bet kurios vietos nuotoliniu būdu. Tai labai patogu stebint vaikus ar naminius gyvūnus.


Kartu su LEGRIA HF R serijos kameromis rinkoje pasirodys naujas motorizuotas kameros stovas CT-V1 . Stovas lengvai tvirtinamas prie vaizdo kameros pagrindo, be to, jį paprasta valdyti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Kamerą tokiu būdu galima horizontaliai sukioti 200 laipsnių kampu.


LEGRIA HF R56 ir LEGRIA HF R506 kamerose veikia „Canon“ vaizdo apdorojimo platforma DIGIC DV4. „Canon“ 3,2 megapikselio „Full HD“ CMOS jutiklis esant bet kokiam, net ir prastam apšvietimui užtikrina puikią vaizdo kokybę. „Canon“ optinis vaizdo stabilizatorius ir išmanioji vaizdo stabilizavimo technologija neleis išsilieti vaizdui. Integruota išmanioji IS technologija atpažįsta skirtingo pobūdžio kameros virpėjimą ir taiko tinkamiausią iš keturių stabilizavimo režimų. Įskaitant ir dinaminį vaizdo stabilizavimą, kuris užtikrina medžiagos, nufilmuotos judant, stabilumą.


Su „Canon“ HD vaizdo objektyvu, turinčiu 32 kartų optinio artinimo funkciją, galima nufilmuoti ir tolimo vaizdo detales. Į abu modelius įdiegta patikslintoji 57 kartų optinio artinimo funkcija. Integruota filmavimo dvejopu formatu funkcija naujajai LEGRIA HF R56 kamerai leidžia vienu metu filmuoti vaizdus, tinkamus ir didiesiems ekranams, ir mobiliesiems įrenginiams. Kamera tą patį vaizdą gali įrašyti ir kaip didelės spartos AVCHD, ir kaip nedidelės spartos MP4 formato vaizdo įrašą.


Abiejuose įrenginiuose veikia „Audio Scene Select“ garso technologija, užtikrinanti aukštos kokybės vaizdo įrašų garsą. Penki garso profiliai, tokie kaip „Speech“, „Music“ ir „Noise Reduction“, pasižymi skirtingiems vaizdams optimaliai pritaikytomis nuostatomis. Pasirinkus kurį nors iš šių profilių, vaizdo kameros mikrofonas automatiškai sureguliuojamas konkrečiam vaizdui filmuoti.


LEGRIA HF R serijos modelių dizainas ir valdymas yra paprastas, todėl bet kuris šeimos narys galės pabūti operatoriumi. Naujieji modeliai yra pakankamai kompaktiški, kad juos būtų patogu laikyti net ir vaikams. Per didelius spalvotus 7,5 cm (3,0 colio) jutiklinius ekranus patogu stebėti tiesioginį arba jau nufilmuotą vaizdą ir reguliuoti nuostatas.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.