12 sausio 2015

Naujos koncepcijos sporto klubai „Lemon Gym” vilniečius kvies patogiau ir pigiau sportuoti arčiau namų

Nuo šių metų didžiausias Lietuvoje sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ atidaro naujos koncepcijos sporto klubų tinklą „Lemon Gym“. Jau vasarį Vilniaus Pilaitės rajone atsidarysiantis žemesnės kainos kategorijai priskiriamas pirmasis sporto klubas skirtas norintiems nuolat sportuoti arčiau namų ar darbo vietų, ieškantiems kokybiškų paslaugų už mažesnę kainą. Pirmaisiais metais planuojama atidaryti 3 klubus, į kurių plėtrą bus investuota daugiau nei 1 mln. EUR. Tikimasi, kad iki metų pabaigos tinklo apyvarta sieks 1,1 mln. EUR.
UAB „Impuls LTU“, jau valdanti didžiausią sveikatingumo klubų tinklą Lietuvoje „Impuls“, į naujojo sporto klubų tinklo įrangą  2015 metais planuoja investuoti apie 450 tūkst. EUR. Vidutinis naujųjų sporto klubų plotas bus apie 1 000 kvadratinių metrų, iki metų pabaigos „Lemon gym“ tikisi pritraukti ne mažiau nei 3 000 nuolatinių lankytojų.
„Kurdami naujos koncepcijos sporto klubų tinklą „Lemon gym“, atsižvelgėme į sveikatingumo rinkos tendencijas užsienyje ir Lietuvoje“, – teigia Vidmantas Šiugždinis, UAB „Impuls LTU“ vadovas. „Pastaraisiais metais ši rinka vystosi labai sparčiai, auga poreikis ne tik aukštos kokybės klubams su pilnu paslaugų paketu, bet ir siauresnių paslaugų, gerokai pigesnėms sporto salėms“.
Pasak verslo plėtros vadovo Almanto Krikščiūno, „Lemon gym“ klubai skirti skubančiam, tačiau besirūpinančiam sveikata miesto žmogui. „Visi klubai bus įrengti labiausiai apgyvendintuose ar daugiausia įstaigų turinčiuose rajonuose su parkavimo aikštelėmis ir patogiu susisiekimu viešuoju transportu. Siekiant išvengti eilių naujieji klubai bus „automatizuoti“. Lankytojai čia naudosis kokybiška geriausių gamintojų sporto įranga, daug dušų kabinų ir persirengimo spintelių. Salėse bus įrengtos itin didelio našumo ventiliacijos ir vėdinimo sistemos. Naujajame „Lemon gym“ klube Pilaitėje bus pilnavertė sporto salė su 70 treniruoklių”, – sako A. Krikščiūnas. 
Užsienyje atliktos apklausos parodė, kad žemesnės kainos sporto klubus dažnai renkasi pradedantieji fiziškai aktyvų gyvenimo būdą – jie ilgainiui tampa nuolatiniais sporto entuziastais. Kaip teigia apklausų dalyviai, žemesnės kainos sporto klubų paslaugos ir kainodara yra lengviau perprantama pradedantiesiems lankytojams. Skandinavijos šalyse, Didžiojoje Britanijoje ir JAV sporto klubų lankytojai sudaro 15–20 proc. gyventojų, o Lietuvoje – tik apie 1,5 proc., taigi rinka turi potencialo augti atsiradus naujam nebrangių klubų tinklui.
Apie „Impuls“
„Impuls“ yra didžiausias sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje, priklausantis investiciniam fondui „BaltCap“. Tinklą šiuo metu sudaro 11 klubų, iš jų 5 – Vilniuje. Sostinėje veikiantis klubas „Impuls“ yra didžiausias sveikatingumo kompleksas Baltijos šalyse. Dar 6 „Impuls“ sveikatingumo klubai įsikūrę Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje. Nuo 2014 metų UAB „Impuls LTU“ tapo įmonių grupe, įkūrus dukterinę įmonę UAB „Gym LT“.
Apie „Lemon gym“
Sporto klubų tinklą „Lemon gym“ valdo UAB „Impuls LTU“ įkurta dukterinė įmonė UAB „Gym LT“. Pirmieji trys klubai bus atidaryti Vilniuje: Pilaitėje (Vydūno g. 2), Perkūnkiemyje (Perkūnkiemio g. 4) ir PC „Europa“ (III aukšte). 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.